Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sziiasztok! A nightclubot...

Sziiasztok! A nightclubot teljesen fel kell upgradeolni hogy termeljen a gta onlineha?

Figyelt kérdés
2021. febr. 1. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. alapból is termel. Csak lassabban. A security-t én meg sem vettem hozzá, a másik kettőt igen, de nem egyből.


A nightclubhoz kellene viszont az MC és CEO businessek. Azok nélkül nem termel.

2021. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

alapból is termel csak több értéket termel ha veszel upgradet. Sorban a termelés hogy melyiket éri meg:

1.Cocain (Max 282.000$)

2.Meth (Max 238.000$)

3.Cash (Max 180.000$)

4.Weed (Max 150.000$)

5.Document Forgery (Max 80.000$)

Ha messzebbre adod el akkor dupla értékben tudod eladni.

2021. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 megvan osszes ceo biznisz , bunkerem felupgradelva, 3 motoros bizniszem van, hangarom is van
2021. febr. 1. 18:04
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hallottam volt aki afkolt napokig es 200 misit termelt neki a nightclub
2021. febr. 1. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez lehetséges, de csak akkor, ha a nightclub teljes raktárkapacitáson van! Illetve ehhez már fel kell fejleszteni a kocsit is, mivel egy fordulóval adsz el mindent. ha bekapcsolva hagyod a gépet, ülj le a karaktereddel tv-t nézni! Lépj ki ceo-ból vagy mc-ből, úgy nem vonja a költségeket és nézd a tv-t, akkor nem léptet ki a program "tétlenség" miatt. De 200 millióhoz az kell, hogy kb 2 hétig éjjel-nappal megszakítás nélkül menjen a géped! ha kilépsz, újra kezdődik a termelési folyamat az adott megkezdett egységen belül (tehát nem a teljes sávon, hanem annak egy szeletén.
2021. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!