Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sziiasztok ha 1 hètig csak...

Sziiasztok ha 1 hètig csak vìzet iszom ès pl 1 almàt eszek akkor igaz hogy lefogyok 3-4kg-ot? Ès iggen tudom tudom. Hogyha 1 hèt utàn elkezdek rendessen enni szòval az èdessègtől kezdve a hamburgerig. Akkor visszahìzok TUDOM,

Figyelt kérdés
de azlenne a kèrdèsem , hogy ha 1 hèt utàn csak csirkemellett , műzlit, zöldsèget, gyūmölcsöt fogok enni...mellette eddzenèk is akkor szèpen lassan mennènek le a kilòk
2018. ápr. 25. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a kérdés? Hülye vagy, vagy sem?
2018. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A vízzel és a salakanyaggal ez a 3-4 kg elég jó tipp. Az persze visszajön. Ha rendes életmódra térsz, az elvesztett izom is, az elvesztett zsír pedig nem, ha nem eszel túl sokat utána. Ez a "túl sok" meglepően kicsi is lehet, ha az a fajta vagy, akinek elég jól belassul az anyagcseréje a koplalástól.


-1 kiló miatt (kemény, de egészséges fogyáshoz képest) tényleg szenvedtetnéd magad egy hétig, majd szenvednél a lassabb anyagcserével is? Szerintem nem éri meg.

2018. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, akkor miért kérdezed? :D
2018. ápr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem inkább ne egyél semmit, mert amit most tervezel, az egy hetes koplalás (éhezteted a tested párszáz kalóriával), viszont ha nem eszel, akkor az már böjt. És nagyon nagy különbség van a kettő között.


A böjtnek nagyon sok pozitív hatása van, úgymond újraindítja a testet, én rendszeresen csinálom. A koplalás pedig csak kínozza a testet, ígérgeti a kaját, ami csak nem jön, és erre nem reagál jól a szervezet.


Ha kezdő vagy, akkor csináld csak 2-3 napig, tapasztald ki, miként reagál a tested. Aztán egyél egészségesen. Semmi értelme elsietni a fogyást, mert annak nagyon sok hátulütője van: feladod, bezabálsz, izmot vesztesz, vitaminhiányod lesz, legyengülsz, karikás lesz a szemed, és a legszebb: skinny fat leszel.


Pontosan az ellenkezőjét éred el vele, amit szeretnél: nem szép vékony leszel, hanem aszott sz@r.

2018. ápr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogyás helyett tanulj meg helyesen írni!
2018. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Ezt sose értettem...

Hogy lehet valaki olyan lusta disznó, hogy inkább éhezéssel csökkenti a kalóriabevitelt 1500-al, ahelyett, hogy mozgással növelné a kalóriaégetés???

Két óra intenzív mozgással simán lehet elégetni ennyit. Vagy három óra tempós sétával. Nyáron egy hétig jártuk az országot biciklivel, vagy elmentünk öt napos kenu túrára. Egész nap zabáltunk: pizza, gulyás, fagyi, sör. A hét végére mégis 3 kg-ot fogytam, tartósan.

Minden este futok 30-40 percet, heti kétszer sportolok valamit. Valami=mindig más, amihez kedvem van. Azt eszek, amit akarok.

Előtte én is hajlamos voltam hízásra, mert csak ültem a se.ggemen és rágtam az abonett kekszet.


Ha fogyni szeretnék, akkor ennék 1400 kcal-t, sok nyers zöldséget, fehérjét, csak vizet innék, és beiktatnék napi 2 óra kőkemény edzést és minden nap egy kis futást. Amennyit bírsz. Ha 15 perc, ha 1.5 óra, kimerülésig fuss.

Hét végére ténylegesen fogyni fogsz, nem csak a víz megy le, három hét múlva diót lehet törni a fenekeden, és ha csak 3 kilót adsz le, akkor is annyival izmosabb leszel, hogy 10-nek látszik centikben.

2018. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek teljes mértékben. 86 kg voltam, elkezdtem sportolni, étrendet váltottam, és mára 76 kg vagyok. Nagyon lejjebb nem is szeretnék menni, mert akkor már izmot is vesztenék, pedig vhogy le kellene adnom még a hasamról a maradék felesleget, küzdök vele rendesen, de lehet bele kell törődnöm:) Nem éheztetni kell magad, hanem kezdj el sportolni és figyelj oda a kajára. Ha sportolsz rendesen, akkor ehetsz mindent, csak mértékkel.
2018. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kva uncsi ez a kérdés már itt háromnaponta 😪
2018. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__9..


3 hete kérdezted először, azóta se vetted rá magad, szerinted majd pont te kibírod, hogy 1 hétig nem eszel, csak napi 1 almát? :DDDDD Szerintem várj május közepéig, és kérdezd meg, hogyha 1 hónapig csak 1 almát eszel naponta, akkor nyáron jól nézel-e ki.

2018. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem egészséges asyígy fogyni, dem 3-4 ilót egyszerre leadni. A legjobb működő mód a fogyásra az életmódváltás.
2018. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!