Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a hiba a Dragon Age...

Athor kérdése:

Mi lehet a hiba a Dragon Age 1-ben a DLC-k telepítésénél?

Figyelt kérdés
Telepítem a játékot, fut. Telepítem a DLC-ket, benne vannak az engedélyezett tartalmak mappában, a játékban is megjelenik a két küldetés (Harcosbérc, és Pala, a gólem), megkapom a kezdő "löketet", de egyik sem jelenik meg a térképen, így nem tudok odautazni. Valaki játszik még ezzel a játékkal, és tudna nekem segíteni? :)

#DLC #Dragon Age 1 #Harcosbérc
2021. febr. 3. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Eredeti játék?
2021. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én angolul játszottam, így nem tudom a magyar neveket, amiket írtál, de sejtem miről van szó. Nem emlékszek már rá, hogy egyből megjelenik-e a térképen, de ha utazol, akkor néha belebotlasz egy árusba, aki oda adja neked a gólemhez szükséges botot, lehet hogy ez előfeltétele az oda utazásnak. A "Harcosbérc" pedig szerintem egy észak felé lévő hely, oda én úgy mentem, hogy a táborban megjelent egy csávó, aki az egyik Grey Warden/Guardian leszármazottja és kérte, hogy menjek vele arra a helyre és ha igent nyomtam, akkor elindultunk.
2021. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, megtaláltam mind a két csókát, aki kell a két küldihez; Palához, és a másikat a táborban, aki Harcosbérchez kell. Mind a kettő azt mondja, bejelöli a térképemen, hogy hova kell menni, de mégsem jelennek meg az új helyszínek. Anno rémlik, hogy valahogy trükközni kellett vele, de ennek már lassan 10 éve, és nem jut eszembe sajna... :(
2021. febr. 3. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!