Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem kapcsolják le a...

Mért nem kapcsolják le a Teveclub szervereit?

Figyelt kérdés
Január 1.-től a flash támogatás megszűnt, ami egy csomó mindenhez kellet, hogy a tevék nagykoruak legyenek ahhoz is (tevekérdőív). A fejlesztők magasról tesznek az oldalra, hogy kb. használhatatlan. Jobb lenne lekapcsolni a szervereket csendbe...

2021. febr. 8. 05:06
 1/2 anonim ***** válasza:
16%
A Teveclub-nak régóta meg kellett volna már szűnnie. Nem csak a használhatatlansága, a megtérületlensége, a jelentősebb szórakozás hiánya a technikai problémák és az Adobe Flash Player támogatásának megszűnése miatt, általában az ilyesfajta kizsebelő oldalakra sose szoktam jó szemmel nézni. Az utolsó ilyesfajta kaliberű oldal, ami mondhatni korrekt volt, az a Smoodoos.hu volt, hiszen azon kívül, hogy a valós plüssállatok pénzbe kerültek (amiknek a 2/3-ad része inkább az aktiváló kód volt), ezt leszámítva ingyenes volt az oldal (ha jól emlékszem). Szórakoztató volt, szép volt a grafikája a játékoknak, és a 3D chatszobáknak, gyerekként egész napokat voltam rajta. A Teveclub-ot minden ízében elítélem, bár bevallom, én azt se tudtam a kérdésed előtt, hogy létezik még. Hiszen a másik, nagy hasonlóságokat mutató Club Penguin már megszűnt.
2021. febr. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es hasonló teljesen ingyenes neveldés oldal a KenderNevelde ami a mai napig működik.

A Teveclub a pénzéhessége miatt nekem se jön be

2023. jan. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!