Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a Sims 2 csaláskód,...

Melyik az a Sims 2 csaláskód, amelyet ha beirok utána a Shift lenyomásával és az egér segitségévl tudom szabályozni Simem szükségleteit?

Figyelt kérdés
Pl az éhségét feltúdom húzni tejesen zöldre...stb
2010. aug. 16. 17:28
 1/7 anonim válasza:

testingcheatsenabled true

Aztán keresd a póstaládát... A kódot érdemes még a háztartásba való belépés előtt beírni.

2010. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez megvan...a postaládámra kattintva előjön egy rakás csalás, persze mind angolul...de en az egeremmel nem tudod fel és le húzkálni a szükségleteket, a tudást, semmit..pedig van ilyen kód is, tuti, mert rgebb használtam
2010. aug. 16. 17:51
 3/7 anonim válasza:

előző,

akkor csinálod jól ha a jobb felső sarokba verziószám jelenik meg... ha nincs ott akkor gáz van, nem fog működni

pedig mindenkép ennek kell lennie :/

2010. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értem. akkor lehet én irtam el valamit :-??

Megpróbálom újra :)

Köszi :)

2010. aug. 17. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudok róla, hogy lenne olyan, ami a tudást felhúzza... de ami maxra viszi az összes szügségletet: maxMotives

De használat után sürgősen kapcsold ki a boolprop testingcheatsenabled true kódot! Ezt írd be: boolprop testingcheatsenabled false (ez az a kód, ami egy csomó angol csalást előhoz) ! FONTOS, HOGY KIKAPCSOLD!!!! Mert ha sokáig bekapcsolva marad, összeomolhat a játékod! Velem már megtörtént! Kiír egy olyat, hogy Object Error, és van a Delete opció, ha kedves a Simed élete, akkor erre ne kattints, mert kitörli a Simedet, van a Reset, az milliószor megjeleníti ezt az ablakot, nem tudsz ezzel a gombbal semmit sem kezdeni, és van a Cancel, ami talán a legjobb, viszont lesz egy-két játékhiba...

A legjobb, ha újratelepíted ennél az errornál a játékot, és SOHA többet nem használod a titkos kódot! Velem hasonló volt még a Sims 3-ban, ott a Sim nem vett mégcsak levegőt sem! Nemhogy megmozdult....

2011. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sims2ben:boolprop testingcheatsenabled true

Sims3:testingcheatsenabled true

2012. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lehet csak annyit is írni h maxmotives és akkor felmeny maxra az összes szükséglete csak a környezete nem
2012. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!