Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The last of us part 2 végét...

The last of us part 2 végét nem értettem miért is harcolt a végén abbival??

Figyelt kérdés
nem értettem a lényegét a játéknak főleg a végét most akkor miért harcolt abbayval elie végén még is hagyta őt elmenekülni ki volt a jó a rossz benne??? Ma vittem ki elég jó játék volt kicsit nehéz valaki elmondaná nekem ??
2021. febr. 10. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ellie azt hitte, hogy ha megöli Abby-t, megnyugszik a lelkiismerete, de csak későn jött rá, hogy mindent feláldozott a bosszúért, és semmi sem hozza vissza az elveszett boldogságot. Ezért hagyta futni Abby-t és Lev-et.

Nem volt "jó" és "rossz" karakter, mindketten rossz döntéseket hoztak, és megbűnhődtek értük.

Nehéz volt? Pedig a beállításoknál a Custom opcióval még olyanokat is lehet állítani, hogy mennyi tárgy legyen a pályákon, vagy hogy az ellenfelek mennyire legyenek okosak/agresszívek.

2021. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aha k=oszi szépen én azt láttam benne brutális játék volt egy leszbikus csak volt eli mondjuk abby ra jobban illet volna ugye izomtöge végett amugy elie teccet is tudom fura de mi az igazi neve??? amugy azt nem láttam csak azt láttam beálítosoknál könyű nehéz ilyenek volt csak egyiket már nem emlékszem melyiket tettem be nehézre többit közepesre tettem be jó játék volt na egy hétig játszottam és egy nap volt és nagyon sokato játszottam vele !!
2021. febr. 10. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!