Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az előzetesekbe miért nem...

Az előzetesekbe miért nem mutatták, hogy a The Last of us part 2 második felét egy robosztus lapátfejű nővel kell játszani?

Figyelt kérdés

Előrendeltem, ha ezt tudom várok vele míg leakciózzák vagy valami. Oké hogy 20+óra játékidő vel hirdették, de szó nem volt erről az unszimpatikus nőről, hogy a másik 10 órát ő tölti ki..

Már két órája vele megyek és amint látom a streamekbe végig ő lesz, az utolsó egy órába lesz egy kicsit Ellie.



2020. szept. 11. 02:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tényleg csúcs játék, de szívesebben vittem volna végig a bosszút Ellie vel. Meg tényleg nem emlékszem egy olyan gameplay trailerre ami azt sejtette volna hogy a játék feléig(!) visszük Ellie vel.
2020. szept. 11. 03:24
 2/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ezen a kérdésen hangosan kifakadtam... XD Robosztus, lapátfejű nő... Meghalok! XD
2020. szept. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

ha előrendelted, eddig mit csináltál

a lapátfejű nővel lesz teljes a történet

fogd fel interaktív filmnek

2020. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
Hónapokkal a megjelenés előtt kiszivárogtak a videók, és őrjöngött a nép, hogy "egy transzvesztitával kell játszani". Furcsa, hogy téged elkerültek a hírek. Számomra messze szimpatikusabb volt, mint Ellie, akiből a végére igazi mániákus pszichopata válik.
2020. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Én csak a leszbi vonal miatti lázongást hallgattam, engem az meg nem zavart hogy Ellie leszbikus.

Csak nemrég tudtam elkezdeni kettes, streamereket nem nézek a spoiler miatt, de most megnézem párat, hogy mikor lesz már végre megint Ellie, hát a végén. Az nem transzvesztita, csak egy ronda nő :D (eddig legalábbis úgy tudom) nem hiszem el hogy nem bírtak megalkotni egy Ellie hez hasonlóan átlagos nőt, és egy testépítő malacfejű, baltával faragott nő az ideális csak.


Akkor a downgrade ről sem beszélt senki,egy teszt sem.

ez a játék gyönyörű, de nem néz ki úgy mint a 2018 as E3 traileren.

Tele a yt a The Last Of us 2 downgrade videókkal, de egyetlen tesztben sem olvastam róla.

Pl: [link]

De lehet csak én vagyok túl tűszemű.

Akkor ott van Ellie barátnőjének arca (Dináé) , mint egy rajzfilmigura, mint mondjuk a

Life is Strange Ben egy arc, annyira elüt a többitől.


Nem lepne meg ha ez lenne az egyik első ps5 ös game is, amibe úgy nézne ki a játék, amilyennek ígérték az előzetesek.

2020. szept. 11. 13:18
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy a gyors válaszokat mindenkinek! :)
2020. szept. 11. 13:19
 7/14 A kérdező kommentje:

Ja, meg értem én ezt a

"nézzük meg a másik vonalat is"


De mondjuk nekem bejött az is hogy Ellie szinte már már pszichopata, nincs azzal baj lehetett volna ez egy, ahogy az elején indult, egy piszok kemény sima bosszú sztori is, mindenféle

"a harag nem old meg semmit üzenet nélkül, arra ott a Detroit, meg a több tucat hasonló game"


De hát kinek a pap, kinek a papné.


Elfogadom persze, hiszen mást nem tudok.


De pl az agyon-hypeolt Death Strandingtől se egy cutscene től cutscene ig sétálgatást vártam csak.

2020. szept. 11. 13:32
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
nagyon sok végigjátszást megnéztem, még mindig vannak páran akik nem értek a végére, figyelem a játékosok reakcióit. nem tetszett hogy Abbyre nagyon rá akarták húzni azt a vonalat hogy első meggyűlölés után szeresd meg a végére. Elliet meg beállítják a vérengzős mindenkit kicsinálós vonallal arra hogy főszereplőként negatív karakternek ültessék be a többségbe. én nem tudtam megbocsátani Abbynek. nem azért amit tett, hanem ahogyan. hiába jött rá később hogy nem ért el vele semmit. az ő apját biztos hogy nem fájdalmasan, lassan tette hidegre Joel. ha Ellie bőrébe képzelem magam, az igazi ending vagy ott lett volna hogy jobban átgondolja és nem indul el a végső útra otthagyva Dinát, vagy ha már meg is teszi, az első adandó alkalommal ott az oszlopoknál lelövi gondolkodás nélkül Abbyt, ahogyan addig is számtalan emberrel tette, és itt eléri a célját. valószínűleg ő is rájön utána idővel hogy sokat nem ér vele, de ebben a világban ezekkel a körülményekkel nagyon átértékelődik a jó és rossz cselekedetének fogalma
2020. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Én most vettem újra elő. Megjelenés napján rohantam vele haza. Imádtam az első részt. Elkezdtem jatszani vele es pfff.. nem erre vágytak a fanok.. nagyin elbszta a kedvem. A játékmenet alapból király. Nagyon komoly grafika. De a sztorit igy elbszni... 1 ora utan ment a szekrénybe.. most úgy álltam neki újra, h a sztorit elengedtem.. meglatjuk meddig birom
2020. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, a kezdeti bisszúfeelingből, miután a karaktergyilkosság megtörtént, lehetett volna egy bosszúgame, de a felénél rájön az ember hogy ez egy liberális

"értsük meg a másik oldalt is", senkit sem érdeklő befejezetlen töltelékszál.

2020. dec. 12. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!