Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék tetszett nektek...

Melyik játék tetszett nektek jobban? A Detroit:become Human vagy a Last of us 2?

Figyelt kérdés
Nincs sok hasonlóság a 2 játék között, de engem érdekelne hogy aki mind a kettőt játszotta melyik a jobb szerinte. Lehetőleg SPOJLEREK nélkül

2021. febr. 11. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Detroit: Become Human. Sokkal élvezhetőbb úgy egy történetközpontú játék, hogy több befejezése is van, számítanak a döntéseid, és nekem nem igazán jön be az a történetmesélési fajta, amit golfütővel kezdenek. Plusz a Detroitban elég egyértelmű, mit szeretne mondani neked a történet, ellenben a Last of Us... Maradjunk annyiban, hogy Druckmann leállhatna a drogokkal. Meg a PC karakterek erőszakolásával úgy, hogy mindent beleerőszakol amit csak lehet (nem, nem Abbyre gondolok első sorban, hanem "Csillagos Dávidra", és a kopaszkára*).


*konkrét nevet a spoilerek elkerülése miatt nem írnék.

2021. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Detroit: Become Human
2021. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
A Detroit (és a Quantic Dream többi játéka) számomra nem játékok, hanem interaktív filmek. Akármilyen jó is a történet, én játékban én játszani akarok, nem pedig egy filmet bámulni, és néha nyomni egy gombot. Szóval nálam a Last of Us, de amúgy azért sem vagyok oda, túlértékelt egy játék.
2021. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!