Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudom megszerezni a...

Hogy tudom megszerezni a Mythic Keystone-t World of Warcraft-ban? Végigjártam már 5 dungeont, de egyikben sem kaptam ilyet.

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima mythic végèn biztos kaptál egyet
2021. febr. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mythic dungeonba kell menned hozzá. Keystone nélkül 0-ás szinten mész végig, a kapott keystone pedig 1-2 plusz szintet ad hozzá, ha a következőben elhasználod. Ami erősebb ellenfeleket viszont nagyobb itemlevelű dropot is jelent. Aztán annak a végén megint kapsz egy még nagyobb szintű keystone-t, stb.

Ez minden héten resetelődik, szóval a mythic dungeonok célja lényegében hogy az adott héten minél magasabb szintű keystone-ig juss.

2021. febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Tehát ahova sima Dungeon Finderrel bejutottam, az nem mythic volt
2021. febr. 15. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, ha jól rémlik mythic eleve nincs dungeon finderben. Ahhoz csapatot kell szervezni és ténylegesen a dungeon bejáratán besétálni.
2021. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült megszereznem. Ezzel akkor csak mythic 1-2 be mehetek és csak abba a dungeon-be, ahol kaptam, vagy bármelyikbe felhasználhatom?
2021. febr. 16. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!