Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki már sokat játszott a...

Aki már sokat játszott a Valorant című játékkal, tudna egy kis véleményt mondani róla?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz?

Sok hasonló játékkal játszottam már, de mégis félek kipróbálni..

Milyen fajta játéktípusok vannak benne? Pl: deathmatch, bázisfoglalás, zászló lopás és hasonlók esetleg?

Persze google a barátom, de jobb szeretném ha egy a játékban jártas ember segítene nekem. Köszönöm szépen!



2021. febr. 15. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Tipikus egybites multi-fps. Tele van csalókkal, meg fizetős nyertesekkel. De ingyen van, szóval próbáld ki, aztán meglátod.
2021. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem annyira nehéz mint pl a csgo,mert nyilván kissebbeknek van. Nekem személy szerint nem annyira nagy kedvencem,de néha jó egy kis felüdülésnek. Amit az előző írt azzal nem értek egyet,mert kifejezetten erős az anti-cheat rendszere. Ezen kívül a fizető nyertes kifejezés nem igaz. Itt azon megy el hogy mennyire tudsz egy karakterrel játszani. Lehet neked mondjuk vipered vagy akármi ha pl egy jett jobban tud játszani nálad. Ezen kívül nagyon jó mert ingyenes. Amikor kezdő vagy,ha van egy kis tapasztalatod fps shioterkben akkor egész jó leszel mert alacsony szintűeknél elég sokaknak ez a legelső játéka. Vagy csak nem tudnak lőni. Szerintem mindenképpen megéri kipróbálni,mert a gepigénye is kicsi. Én ezt tudom elmondani 40 órával.
2021. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Nincsenek csalók? Épp most van belőlük dömping: [link]
2021. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem azt mondtam hogy nincsenek. Azt mondtam hogy a többihez képest nem olyan sok.
2021. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Primitív CS:GO utánzat, Overwatch-al keverve.
2021. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Igen,én ezért nem szeretem. H akarsz akkó játszodj overwatchot ha meg elmúltál 23 menj cs'zni.
2021. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
13*
2021. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Majd mindenki eldönti, gyerekes-e a játék vagy sem.

24 vagyok és nekem személy szerint bejön, nem pay2win, ha szinesiteni akarod a játékod fizess ha nem akkor jatszol az alap fegyverekkel vagy felveszed a másikét.

Sok a csaló? 10 éves steam account, 3000 óra cs 1.6, stb és a csgo-ban 100 órás emberekhez dobál be, persze 30-40 kill van mindig nekik, falon át hs, stb. A CSGO egy rakás ... lett, pedig gyerekkoromat ott töltöttem, de megfogadtam addig nem megyek vissza amig nem lesz egy rendes anti-cheat rajta, a monitorom drágább mint az élmény...


Kérdező, próbáld ki én azt mondom aztán meglátod, célszerű valakihez betársulni aki segit mivel is kezdj, mert hamar elmegy az ember kedve ha nem fogja meg az első pár meccs.


Másik amit ne felejtsünk el, azért a Riot nem kis cég, tehát van mögötte anyagi háttér, és nekem tetszik ez a pörgős fps játék, mivel 40p egy meccs, munka mellett nem kell fél napokat ott lennem és nem is annyira fárasztó, valamint 128 ticket volt alapból a szerver, sok opció játékon belül (célkereszt, szerver beállitás, ranked pont mérő, stb).


Lehet nem szeretni a játékot, de azért ne húzzuk már le igy sz*r meg úgy sz*r, mert jelenleg ha valakinek nem is tetszik maga a játék azt nem mondhatja el hogy fizetős és teli van csalóval.. még nem.

2021. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Azért látszik itt mennyire nem vágják az emberek a competetive játékokat :D
2021. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!