Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4-hez milyen VR-eszközt...

PS4-hez milyen VR-eszközt érdemes venni? (Minőségi szempontból). Egyáltalán megéri?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy többféle VR-eszköz van PS4-hez, és ezeknek eltérő lehet a minősége, realisztikussága, stb. Én a lehető legvalósághűbb cuccost keresem, ha van ilyen (utána úgyis szárazkenyéren és vízen élek majd fél évig :D)


Tehát az egyik kérdés, hogy melyik márka a legjobb, másik pedig hogy milyen felületen érdemes (esetleg használtan is) beszerezni? Nem gyakran vásárolok emag és ilyesmi helyeken, nem tudom, hol van esély olcsóbban kifogni ilyesmit.


Előre is köszönöm a javaslatokat!



2021. febr. 17. 20:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, u.i.: egyáltalán nem értek ehhez, így elnézést kérek ha "már volt" ez a kérdés. Hozzáértők/tapasztaltak válaszára lennék kíváncsi, így a "google a barátod" jellegű kommenteket is mellőzzük ha kérhetem.
2021. febr. 17. 20:50
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

"Úgy hallottam, hogy többféle VR-eszköz van PS4-hez"


Rosszul hallottad. Persze, ha nem derogálna utánanézni - igen, a google-ben, hiába hisztizel ellene - tudnád.

2021. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
És ugyanott tudnál olvasni arról, mennyire szar a ps vr.
2021. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

Pedig a Google a barátod. 20 másodperc alatt megtudhattad volna a választ.


Egyébként nem érdemes PSVR-t venni, csak halvány árnyéka a valódi VR szemüvegeknek. Persze a legolcsóbb, de a legócskább is.

2021. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves kettes!


És most jobban érzed magad, hogy megvolt a napi szánalmas anonim bunkóság? :) Csak jelezném Feléd, hogy éppen az az oldal célja, hogy kérdést lehessen feltenni anélkül, hogy hozzád hasonló sz@rarcok ugrálnának. Elég érdekes a stílusod mondjuk ahhoz képest, hogy egy egyszerű kérést nem voltál képes felfogni, mégis kommenteltél.

2021. febr. 17. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
WOW, rákerestél, hogy psvr, és csak azokat a találatokat prezentálja. Megdöbbentő!
2021. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésedre is kaoj választ, lényegében 2 fajta headset van a PS4-hez, egy V1-es és egy V2-es. Itt le van írva mi a különbség: [link]


De ha újonnan veszed, az úgyis V2-es lesz. Ezeken kívül semmilyen más külsős VR headsetet nem tudsz a PS4-re kötni.


Egyébként ha nem vagy olyan kocka, hogy elkölts 1 millió forintot egy ultimate VR setupra, amit úgyis csak alkalom adtán fogsz használni, akkor teljesen jó a PS VR.

2021. febr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
#6 kedves iq fighter, már értem miért itt kérdezted. A google meghaladta a képességeidet, így segítek. Írd a keresőbe azt is, ami érdekel pl.: ps vr vélemények. Láss csodát, ott lesz rengeteg tesz, vélemény. Örülök, hogy taníthattam ma is valamit
2021. febr. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!