Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen fülhallgatót érdemes...

Milyen fülhallgatót érdemes vennem mélyhang szempontból? (15-18k ig)

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Az a helyzet, nem szeretnék drágán zsákbamacskát venni, de úgy gondoltam kiadok egy kicsit nagyobb összeget az átlagnál, de jó minőséget szeretnék kapni érte... Sokáig nézegettem az MEE Audio M6 PRO t, de kiderült, nem olyan jó a hangzása, mint gondolnánk. A szempontjaim azok, hogy minél tisztább legyen a hangzás, illetve 100 körüli db al bírjon, pl ne 89-90 el. A mélyhang a legfontosabb szempont, mert eddig a füleseim ebben nem remekeltek eléggé. A strapabíróság is nagyon fontos, tehát nem ér semmit a jó hangzás, ha pl a kábel gyenge minőségű. A helyzet az, választék van bőven, de tapasztalat kb 0, vélemények alapján pedig nehéz végigpásztázni az oldalakon a megannyi füleseket. Pont ezért kérdezném ki a ti véleményeteket és tapasztalataitokat. Minden javaslatot meghallgatok, és örülnék ha esetleg a füles mellé az okokat is leírnátok. Előre is köszönöm :)
2017. nov. 26. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
sennheisert
2017. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, csak ugye márkán belül is van különbség model és model között :/ Ezért is nehéz dönteni...
2017. nov. 27. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!