Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox one S pubg?

Xbox one S pubg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A minap megrendeltem Altexről öcsémnek xbox one s-re a Pubgt ami meg is érkezett (tudni kell nemértek én sem hozzá meg ő sem,pár hete kapta születésnapjára) és fel is telepítette majd egy kódot kér, cdvel volt 2 kód az egyiknél azt írja,hogy már aktiválva(gondolom öcsém) a másiknál meg hogy nem ahoz a régióhoz tartozom ahol vásároltam(?). Tudnátok segíteni milehet a gond? Vagy mehet a kukába a játék?

2021. febr. 17. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb játék régió kódos, vagyis azt nézi az IP címed alapján melyik országból jelentkezel be. A kulcsok is így régió szerint vannak kiosztva. Ha te nem Romániában élsz (vagy legalább is nem román net szolgáltatód van, esetleg VPN-t használsz), akkor a kód nem fog menni.
2021. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

A kódok mellé nem volt odaírva, hogy mihez vannak? Játékokhoz szoktak adni két hét Xbox Live Gold kódot például. Az Xbox Live Gold ahhoz kell, hogy multizhassál játékokkal konzolon (sajnos manapság ha megveszel egy játékot az csak single playerben működik, a multiért külön elő kell fizetni). Az ilyen nagyon multira épített játékok szerintem el sem indulnak anélkül.


A másik, hogy a játék volt frissítve a netről? Ugyanis a lemezes változat ha jól emlékszem akkor került kiadásra amikor a játék még bétában volt. Amikor megjelent a végleges akkor azt mindenki megkapta aki a bétát megvette és annak egy másik ikonja is van a menüben ha jól emlékszem. Elvileg ha van net és elindítod a játékot akkor kidobja hogy van-e frissítés hozzá.


Az, hogy a kód régiója rossz arra nincs ötletem így hirtelen, esetleg Game Pass lehet, az csak bizonyos országokban elérhető. Ha esetleg sikerül kitalálnod valamit a kódokról akkor írd le.


A KÓDOKAT NE MÁSOLD BE IDE csak ha leírást találsz mellettük, hogy mire vonatkoznak.

2021. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem másolom be ide😅

Hazaérek játékot megnézem, azzal nemtudom lehet-e gond mivel a játék elindul csak ahogy írtad kéri az Xbox Live Gold kódot ami megvan csak a régió miatt nemfogadja el

Romániában élek itt is rendeltem Altexről , igaz francia a leírás a lemezen ezért átraktam franciaországra a régiót de így sem fogadja el

2021. febr. 18. 09:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Bár a pubg single módban nem is játszható(gondolom) ezért nem engedhet be a menüig?
2021. febr. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!