Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a Stardew valleyb...

Hogyan lehet a Stardew valleyben Földi geódát(bútor) szerezni?

Figyelt kérdés
Gunthernél volt adomány,de nem vettem át mert teli volt az invertorim. Mosteg már nem tudom átvenni. :(

2021. febr. 20. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
El sem vetted tőle (nem kattintottál rá) vagy elvetted és mivel nem volt elég helyed ledobta a karaktered a földre? Ha az előbbi, akkor próbáld meg egy játék újraindítás után vagy ha még kell adományoznod, akkor legközelebb mikor kapsz valamit, akkor nézd meg, hogy ott-e van nála. Ha ezek sem használnak vagy a kérdésre az utóbbi a válasz, akkor sajnos sehogy nem tudod újra szerezni. Max ha PC-n játszol, akkor pl. a CJB Item Spawner nevű moddal adhatsz magadnak.
2021. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Sajnos telefonról játszok, úgyhogy valószínűleg már sosem lesz ebben a világban.

Nem vettem át, úgy voltam vele hogy majd legközelebb átveszem. De amikor legközelebb adományoztam nem volt nála. :(

2021. febr. 20. 19:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!