Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy játékot, de nem...

Keresek egy játékot, de nem tudom a nevét. Segítenetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szerintem olyan 6-7-8 eve jatszhattam egy olyan bongeszos jatekkal, amiben teljesen fantasy bolygok voltak, pl. volt olyan, ami cukrokbol es etelekbol allt, volt Mars-szeru, volt tobb olyan is, ami szinte csak vizbol allt, az egyik ilyenen volt egy hajo is. Azt hiszem a masik ilyen vizes bolygon egy halnak nem szabadott elkapnia teged, mert utana te lettel a hal, de ez nem lenyeges. A karakter is valami alien szeru eloleny volt, de aranyosan abrazoltak, kis pici lenyre emlekszek, de ez nem biztos. Semmi celja nem volt a jateknak, csak coins-t lehetett gyujteni es a sajat urhajodat lehet fejleszteni meg berendezni. Volt azt hiszem benne olyan palya is, azaz bolygo, ami egy epuletbol allt es abban volt mozi, kifuto, ilyenek. Illetve sajat bolygokat is lehetett alapitani az alapok mellett, lehetett autokat tenni bele, csuszdat, stb. Sajnos eleg reg volt, es nem emlekszek a nevere, de szeretnem megtalalni, mert nagyon cuki volt:)

Esetleg valakinek van otlete?



2021. febr. 22. 20:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!