Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Jedi Falken...

Szerintetek a Jedi Falken Order második részének mi lenne a storyja? Ki halna meg? És milyen címet adnátok neki? Vagy csak simán Jedi Fallen Order 2. És ki várja? Bocs a sok kérdésért de érdekelnek a vélemények.

Figyelt kérdés
És tényleg válaszoljatok arra hogy szerintetek mi lenne a story. Nem olyanokat várok hogy szar a játék, vagy ez hiányzott belőle.

2021. febr. 24. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem évekkel később mondjuk a solo esemélyei körül vennénk fel a storyt Cal természetesen már meg lenne 30 éves Cere kb 50 de inkább 55 Greez hát őt nem tudom. Mondom az elképzelésem

1. A kezdet úgy nézne ki hogy megy egy hajó a hiperűrben a belső tere a hajónak és hirtelen meglátnánk egy rohamosztagost hogy fut valamerre és hirtelen szikrázás és hátrarepül ekkor a kamera lemegy a talajszintre és látunk egy csuklyás alakot sétálni a kamera felé belesétál a kamerába és ismét fent a kamera csak most a pilótát mutassa a csuklyás alak megjelenik a pilőta mögött aki épp kilépett a hipertérből és egyszerűen levágja leveszi a csuklyát és megjelenik Cal aki értetten felnőttként jelenik meg. A fő cél az lenne hogy felkutasson egy csoportot akik a birodalom ellen szervezkednek a játék felére meg is találják őker magyarul a lázadást tudom fanservice lenne de látnánk Organa szenátort és a fiatal leiat is mármint az új remény előtt 10 evvel élt leiat. A játék vége fele elutaznánk egy mossaras bolygóra szerintem tudod melyikre és ott találkoznánk egy kis zöld hegyes fülő valakivel (yoda) és ő beavatná abba ami tényleg történt a jedi rendel a 66os parancsot és elárulná neki hogy lessz egy új remény a galaxisnak egy fiú anakin skywalker fia luke ezek után körbe lehetne járni a mocsarat úgy se nagyon láttunk belőle sokar a filmekbe a végén pedig ugye a hatalmas epikus végjáték ahol vader után az uralkodóval is találkoznánk és azt már nem élnénk túl. (de ezzel nem lenne vége a sorozatnak mert Calnek akkora született fia aki tovább viszi a vonalat.)

2. A bolygók amiken járnánk 10 mission mind legyik legalább 3 órás

Szóval az első bolygó a

Fondor ahol a birodalmi akadémiára kelett beépülnie Calnek

Második bolygó visszatérünk a Boganora csak egy teljesen más helyen hogy megkeressünk egy ősi könyvet

Harmadik bolygó a Geonosis meglátogatnánk az I. Geonosisi csata helyszínét hogy többet megtudjunk mi is történt valójában a háborúba

Negyedik bolygó Yavin 4 ahol meglátogatjuk a lázadókat akik egy csillagrombolóra küldenek hogy szabadítsunk ki észrevétlenül egy lázadó kémet sikerül is

Ötödik bolygó Dagobah azt már elmondtam fent viszont azt nem hogy yodanak adtuk azt a könyvet amit a Boganon megszereztünk

Hatodik bolygó Bracca ahol már rég leált a hajók szétszedese.

Hetedik bolygó Ilum a gyerekénk segít ott fénykardot csinálni

Nyolcadik és kilencedik bolygó szintén a Yavin 4 ott a templom még fel nem fedezett részét kell átvizsgálnunk

Utolsó bolygó Corusant ott lessz palpi papával a találkozás amiben úgy hal meg Cal hogy palpatin először szokásához híven

Good, good,

The dark side of the force is a path way to many abilities some consider be unnatural

És miután Cal ellenáll palpatin egyszerűen megöli mivel Cal palpatinhoz képest egy porg szintű.

Tudom sok benne a fanservice de meg kell valahonnam tudni mi történt abban a 20 évben

2021. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok kicsit hosszú lett
2021. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!