Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valami hasonló játék mint a...

Valami hasonló játék mint a jedi fallen order?

Figyelt kérdés
Kivittem és szeretnék egy ilsen stílusú/fajtájú játékot

2021. febr. 20. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Star Wars: The Force Unleashed

Darksiders sorozat

Horizon Zero Dawn

Metal Gear Rising: Revengeance


Ha nem félsz a nehézségtől:

Dark Souls sorozat

Sekiro

Nioh I-II

The Surge I-II

2021. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. febr. 20. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy milyen szempontból hasonló? Ha a felfedezés része is tetszett a játéknak, akkor én az Ori and the Blind Forest + Will of The Wisps-et is ajánlanám.


Ezek 2D-s játékok, de gameplay-en és sztorin kívül kb 100% ugyanúgy működnek mint a Fallen Order. A játéktér ugyanúgy össze-vissza van, tele van rejtett bónuszokkal. Képességhez kötött a továbbjutás, szóval mindig vissza kell menni a régi helyekre is, vannak bossok, a gyógyítás+respawn rendszer ugyanaz stb...

2021. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

UU az Ori and the Blind Forestet én is nagyon szeretem. Cuki 10/10! Nagyon szép grafika, szomoru és aranyos kis torténetecske, de teljesen nem hasonlit a science fiction single player Fallen Orderhez :D Ha a scifit kedveled akkor: Mass Effect

Ha pedig a kaland részét, akkor esetleg az újabb Tomb Raiderek :)

2021. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!