Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Knockout versenyen mikor...

Knockout versenyen mikor érdemes Allin menni?

Figyelt kérdés
Sokan már az első körben, a flop előtt megteszik. Én akkor szoktam, ha minimum top drillem van, vagy teljesen biztos lehetek abban, hogy az ellenfélnek rosszabb a lapja. Engem nagyon idegesít, hogy nem lehet versenyezni azoktól, akik azonnal Allin mennek minden körben.

2021. febr. 26. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Akkor mész all-in, ha megéri. Ez ennyire egyszerű leírva, egyébként bonyolúltabb, számításba kell venni több mindent is.

2. nyilván, ha az ellenfélnek rosszabb a lapja, és neked mondjuk van 15bb-d, akkor all-in kell menni.

3. Azok, akik észnélkül játszanak jelentik a hasznod. Mi idegesít rajta? Varianciát növeli némileg, de pont az a jó, ha a barmok minden szarral betolják.

2021. márc. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!