Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok külföldön, ugyan...

Leslie1661 kérdése:

Hogyan tudok külföldön, ugyan csak külföldön vásárolt Play station 4 konzolal, MAGYAR FELIRATOS, illetve magyar nyelvű játékokat letölteni?

Figyelt kérdés
A probléma az hogy rengeteg játékot látok ahogy a Youtuberek magyar felirattal illetve magyar szinkronnal játszanak. Én ugyan ezeket a játékokat letöltve nem találok sokszor még magyar feliratot sem, nem hogy magyar nyelvet. De a The Vr, Nessaj, stb Videósok pedig igen. Úgy is játszák végig. Mi lehet a gond, és hogyan tudok rá megoldást találni? Van aki találkozott már hasonló problémával?

2021. márc. 1. 02:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj a magyar Store-on és ott vedd meg a játékot.
2021. márc. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a Store-on belül, nem kínált fel semmi olyan lehetőséget hogy Regiot tudjak váltani,m. Utánna néztem de míg máshol ezt a store felkínálja, nálam nem. Így most úgy döntöttem újra rakom a PS4-et, hát ha így engedélyezi majd a magyarországi régiót is. Ha nem, akkor újra jelentkezek itt, további opciók, illetve tanácsok miatt.
2021. márc. 1. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A Store-on tudsz régiót váltani, de nem sok értelme van, mivel nem tudsz úgysem vásárolni.


Regisztrációkor tudsz régiót választani, de ha jól rémlik, akkor magától határozza meg a cím alapján. Szóval csinálnod kell egy teljesen új profilt, ahol magyar címet adsz meg.

2021. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
csinálsz egy magyar acc-ot, és a magyar store-ból veszed a játékokat
2021. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, ezt megcsináltam, létre hoztam egy magyar profilt, bár a store még mindig angol, de a regio magyar es ft ban írja ki a játékok árát is. Ami még mindig zavar, hogy ha bemegyek pl a Days Gone letöltés előtti info pultba, nem találok magyar feliratot ott ahol felsorolják milyen feliratok tartoznak a játékhoz. Ez probléma? Nálatok kiírja hogy elérhető magyar felirat is a játékoknál?
2021. márc. 2. 01:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a telefonos appot használod, és ott keresel rá az adott játékra, akkor ott rendesen írni fogja az elérhető nyelveket. Például a Days Gone-nál is. Illetve ha a Ps-ed nyelve magyarra van állítva, majd a játék is automatikusan magyarul fog elindulni.

Viszont sajnos még mindíg nagyon kevés játék rendelkezik magyar felirattal, a szinkronról meg inkább ne is beszéljünk. Tudtommal csak három játék kapott szinkront, a Knowledge is power, Frantics, Hidden agenda.

2021. márc. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nem fogja kiirni, és a felület is angol, ez sajnos ilyen. ám ha forintban vannak az árak, akkor az magyar store, és amiről lehet tudni, hogy van hozzá magyar felirat, azon lesz is.
2021. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítségét. Sikerült megoldani a problémát, miután létrehoztam egy új felhasználót és Magyarország régiót, valamint magyar nyelvet ez által Store-t kaptam így a játékok magyar felirattal kezdődnek. (Persze ahol elérhető Magyarországon is a felirat) Tudtok nekem még esetleg olyan játékokat mondani ahol létezik ps4 magyar felirat? Google-nak már utánna néztem de nem találtam sokat (Detroit, Beyond two souls, God of war, ezeket ismerem.
2021. márc. 10. 02:09
 9/11 anonim ***** válasza:
2021. márc. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a link nagyszerű!:)
2021. márc. 24. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!