Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » StarPanzernél láttam, hogy...

StarPanzernél láttam, hogy GTA Onlineozik a haverjaival, és csak magyar játékosok vannak az onlineban? Nem értem.

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a hivatalos Online felületen játszik, hanem dedikált nem hivatalos szervereken. Az RP-zést (roleplay, szerepjáték) próbálják ilyen "influencer" emberekkel népszerűsíteni, oda irányítottan lehet belépni, és akkor csak magyarok használják.
2021. márc. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert Invite only, Friends vagy Crew sessionbe lépett. Szóval simán lehetett hivatalos onlineba csak magyarokkal.
2021. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Grand Theft Auto V gépigény - Gépigény.hu

gepigeny.hu › jatek › grand-theft-auto-v

Grand Theft Auto V gépigény, Grand Theft Auto V minimum gépigény és ... hogy egy sz*rrá modolt multi meccsen hozza a fhd 60 fps-t...plusz nem mai játék már. ... @Palanova: Amíg ilyen nagy bevételük van a Gta onlineból addig úgy se lesz ... [link] es nem értem miért van ez.

2021. márc. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!