Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tehetek ha bannoltak Apex...

Mit tehetek ha bannoltak Apex Legendsről? Honnan tudhatom meg hogy miért bannoltak?

Figyelt kérdés

Elképzelni nem tudom hogy mit követtem el. Soha nem cheateltem, de még csak nem is vagyok túl jó a játékban hogy erre gyanakodjanak.

Régóta az Apex az egyetlen játék amivel játszom, már megvan majdnem az összes karakter.

Soha nem voltam AFK és nem szoktam kilépni, csak ha már nem tudnak a társaim visszahívni.

Voltak problémák a routerrel ezért párszor kiestem a játékból de ez is elég ritka.

Nem használom a voice chatet és a sima chatet is ritkán. Senkit nem sértettem meg soha.

Semmilyen értesítést nem kaptam, csak kiírja a játék induláskor hogy "ERROR The client's game account has been banned: banned".

Lehet ilyenkor vmit tenni? Ha igen akkor mit?

Nehezíti a helyzetet hogy elég gyenge az angolom de azért ha kell megpróbálom felvenni velük a kapcsolatot.

Lehet hogy maguktól visszavonják a bannt?



2021. márc. 2. 02:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Apexbol nem bannolnak csak ha csaltal. Nem nezik a cliens crasht se semmit.

Ha moddoltad az egered az baj lehet.

2021. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugyan így jártam a CoD MW/Warzone esetében is. Soha sem csaltam, chatet sem használok és ugyan úgy mint te én sem vagyok egy profi. Azt egyszer csak kaptam egy bannt. Idegesítő volt mert közben vásárolgattam is a storeból,(battlepass, skineket) erre az fogadott hogy bannoltak.

Írtam a supportnak nem egyszer, azt 3 nap után levették a bannt.

2021. márc. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

A háttérben futó programokat is érdemes lenne megnézni, a fiam már évek óta nem használta a CheatEngine-t, de automatikusan indult a Windows elindításakor, bannolta is az Apex.

Nem lehet visszacsinálni, hiába is írnál nekik. Akit egyszer bannoltak, az örökké úgy is marad.

2021. márc. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
írj a supportnak, hogy nem érted, és sorold fel azokat amit itt is
2021. márc. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az Apex supportja SOHA nem old fel bannolást, és kész.
2021. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
soha ne írd, hogy soha
2021. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :-)

Közben kaptam egy emailt tőlük. Azt írják cheateltem. Soha, semmilyen játékban nem cheateltem. Nincs energián ilyenekre csak ki akarom ereszteni a gőzt meló után.

Elég kaotikus számomra hogyan kell felvenni velük a kapcsolatot. Meló után majd átnézem a lehetőségeket, akkor kényelmesebben rá tudom szánni az időt.

Az a gáz hogy ha engem bannolnak akkor kb. mindenkit kéne. 2 évvel ezelőttig egyáltalán nem játszottam gépen. Az apexel kezdtem, azért látszik a teljesítményemen hogy nincs nagy rutinom.

2021. márc. 2. 14:06
 8/10 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom mit jelent hogy "moddolt az egerem" de remélem nem az. Veszélyesnek hangzik XD

Uccsó: soha ne írd, hogy soha ne írd, hogy soha... :-D

2021. márc. 2. 14:09
 9/10 anonim ***** válasza:
a moddolt egér az milyen?
2021. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Gondolom harap. Szinoníma lehet a veszettre. :-)
2021. márc. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!