Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy csak akkor...

Miért van az, hogy csak akkor van meccs nyerve, ha main champpel megyek? Amúgy League of Legends-ről van szó.

Figyelt kérdés

Már elegem van, hogy ha nem azzal a 3-4 champpel játszok akit rendesen mainelek, akkor szinte mindig lose.

És ez sajnos igaz. Tegnap pl csak Lissandrával meg Caitlynnel mentem 1 kivétellel az összes meccsem lose volt, ami folytatódott máig, egészen addig amig nem pickeltem main champet az uccsó két meccsemen.Azt meg nem is mondom, hogy az uccsó 2 win kivételével az összes meccsen full kuka volt a csapat, kivéve mikor egyszer premadeltem.

És Nidalee-vel, hogy kell jg-zni?

Kb 0 jg-be maradása van. Smite nélkül a béka fél hp-z.A csirkékről és gólemekről nem is beszélve.

Hogy lehet az a champ valid jungeles.



2017. aug. 23. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha feedelsz, akkor megértem hogy lose lesz.

Egyébként én volt hogy 5/5 meccsemen vittem lanet még volt amibe carryztem is és 5/5 lose, mert valamelyik csapattárs mindig 0/10 kd körül volt. Kiszámíthatatlan milyen társakat kapsz.

Például volt egy meccsem nemrég adc-val 14/2 kd voltam majdnem meg volt full itemset, torony lelőve tripla killeket csináltam egyedül és kikaptunk. Ez annyira természetes már az én meccseimben, hogy hihetetlen.


Amúgy meg nidale jó jungleba. Rosszul játszol vele, ha nem megy. Azzal nekem is nehéz volt az első 2-3 meccs jungleba is. Sokat kell vele játszani, hogy belejöjj.

Mostmár könnyű nekem.

Meg a másik, hogy az nem agyhalottaknak való champ. Nagyon könnyen megöli bárki, ha rosszul helyezkedik. De amúgy erős, csak tényleg nem "jobb klikk" yasuo maineknek van.

2017. aug. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normál gameben mindegy, hogy lose vagy nem :D nyugodtan játsz több hőssel, gyakorolj, próbálgasd, egyszer majd csak azt látod, hogy nem csak a maineiddel fogsz nyerni :D

Nyilvan az elején kicsit nehezebben megy, de ebbe is bele kell jönni. Normál meg alapvetően a gyakorlásra van, de ha nagyon bizonytalan vagy, akkor először menj botok ellen. Amíg probalgatod jatsz egy kicsit ovatosabban, mint ahogy alapvetoen szoktal, igy feedelni se fogsz. A sok nyomorekot meg nemítsd le ha beszolnak xd

2017. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem szoktam feedelni. Az a baj, hogy carryzni nem tudok.

És más se fog.

Amúgy 10/8 szar csapat van.

Ma ráfekszek Nida jg-re hátha ráértek a dologra.

Az meg, hogy win vagy lose nen teljesen mindegy.Ha szinte mindig vesztesz az nagyon elveheti a kedved.

2017. aug. 24. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne azt várd, hogy más carryzzen, hanem te tanuld meg. Randomok között ne a többiekre számíts, hanem csakis magadra.
2017. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jólvan ezt tudom, de akkor is.Az enemy miért számíthat a csapatra, ha én nem.
2017. aug. 27. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!