Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox series s hez külső...

Xbox series s hez külső merevlemezt hozzá lehet kötni mert kevésnek tűnik az a 512gb?

Figyelt kérdés

2021. márc. 4. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, de a Series S játékok nem futtathatóak róla, csak az előző generáció (Xbox One) játékai. A "valódi" háttértár (SSD memóriaegység) csak később várható.
2021. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted a pass játékait nem tudom ratolteni?
2021. márc. 5. 00:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértelműen fogalmaztam, de próbáljuk meg még egyszer. Az Xbox One Series S és X modellek (amik most jöttek ki tavaly) képesek futtatni az Xbox Classic, Xbox 360 és Xbox One játékokat egy külső merevlemezről, de csak onnan, a Series S vagy Series X belső SSD-jére nem lehet telepíteni őket. Az új, Series S-re és Series X-re készülő játékokat viszont nem lehet külső merevlemezről futtatni, ahhoz kevés a HDD adatátviteli sebessége. A Series-hez már bejelentettek egy 1TB-os SSD memóriakártyát, amit még ugyan nem lehet kapni, de a konzol hátulján levő bővítőnyílásba dugva 1TB-al megnövelhető a gyári háttértár. Valószínűleg nem lesz olcsó, 60-70 ezer forint körülire tippelik (az eredeti ára 220 dollár).

https://www.youtube.com/watch?v=H_VOUE4FlUY

[link]

2021. márc. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az Xbox One Series S és X modellek (amik most jöttek ki tavaly) képesek futtatni az Xbox Classic, Xbox 360 és Xbox One játékokat egy külső merevlemezről, de csak onnan, a Series S vagy Series X belső SSD-jére nem lehet telepíteni őket."


Ez nem így van. A belső tárhelyről minden játék futtatható. Ha a visszafele kompatibilis játékokhoz kéne külső tárhely, akkor a Game Passban lévő játékok 90%-át nem lehetne futtatni Series konzolokon. Egyedül a Series konzolokra készült játékokat nem lehet futtatni külső tárhelyről, de telepíteni és tárolni ugyanúgy lehet rajta őket. Ami nem kimondottan Series konzolokra készült, az bármilyen háttértáron futtatható akár belső, akár külső, akár ssd, akár hdd.

2021. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én leegyszerűsítem

series s egy újgeneráció , és az újgenerációs játékokat nem tudod külső ssd re rárakni mert nem lesz jó

csak akkor ha megveszed az ms saját "külső ssd jét " mert igy profitálnak

de az előző generációs gamek amiket one 360 meg classicra adtak ki azt simán rárakhatod egy samsungos ssd re

érted már?

2021. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
USB-n keresztül dughatsz rá külső HDD-t vagy akár külső USB-s SSD-t is ha van. Ezekre azokat a játékokat érdemes telepíteni amiket a régebbi generációs konzolokra (Xbox one; Xbox 360) írtak, mert nem fogsz teljesítményben különbséget látni. Azonban a kifejezetten Xbox Series S vagy Xbox Series X-re írt játékokat kénytelen leszel a belső SSD-jén tárolni, mert csak onnan képes a mefelelő élményhez szükséges sebességet tartani.
2021. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!