Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Le tudom úgy tölteni a sims4-...

Le tudom úgy tölteni a sims4- et hogy rátöltjük barátnőm laptopjára és onnan egy külső merevlemezere és úgy az enyémre? Mivel nekem nincs lemez lejátszom viszont a cd meg vettük.

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem,mert (amennyiben eredeti) egy gépen csak egyszer lehet aktiválni. Van 3 lehetőséged:

-Letorrentezed

-Megveszed Originen digitális formában

-Veszel optikai meghajtót a gépbe (ha van neki hely a gépházon) kemény 3ezer forintért.

2016. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
még akkor is ha laptopom van??
2016. dec. 21. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint laptopod van szóval a CD-s verzióval nem tudsz kezdeni semmit. Vagy letorrentezed vagy megveszed Originen más lehetőség nincs sajnos.
2016. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megvettétek a CD-t akkor ahhoz kell lennie egy kódnak, amit az Origin-en tudtok aktiválni egy fiókhoz. Onnantól kezdve nem kell a lemez mert az originen keresztül letölthető.
2016. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Ha lemezes változat akkor kell a lemez és kész. BF4-em is lemezes,hiába van benne kód,kérte mind a három CD-t hogy rakjam fel és aztán aktiváljam.
2016. dec. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Na állj.

Tisztázzunk valamit.

A BF lehet hogy kéri a lemezt, de ehhez nincs szükség rá.


Ha megvetted a lemezes példányt a Sims 4-ből, abban van egy termékkód.

Letöltöd az origint : [link]


Csinálsz egy fiókot

Aktiváld a kódot.

Innentől kezdve meg fog jelenni a játékaim menüpontnál a borító. Ráviszed az egeret, kiírja egy sárga háttérrel hogy letöltés, és rányomsz.

Megvárod amíg letölti a kliens, és telepíti.

Onnantól kezdve játszatsz vele.


Ha más gépre IS akarod, vagy újra akarod telepíteni a játékot, akkor lépj be ebbe a fiókba, és a borítóra nyomva ugyanúgy meg tudod tenni

2016. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

És a BF-estől kérdezem :

Neked origines kód van benne?

Úgy aktiváltad ahogy fentebb írtam a Sims 4 esetén, vagy beraktad a lemezt előtte? Mert ha a lemezt raktad be előbb akkor megértem.


Nekem is van BF3, de én beírtam a kódot originbe, és jó.

2016. dec. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy akkor nem kéri,nekem kérte hiába akartam letölteni. És igen,origines kód volt benne.
2016. dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!