Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minek neveztétek/nevezitek...

Minek neveztétek/nevezitek ezt a játékot? Huszi, simi, csiriga, recse, kocsi, sporm, esetleg más?

Figyelt kérdés

Tudjátok, arról van szó, amikor ketten, egymással szemben álltok, megfogjátok egymás ellentétes kezét, és forogtok úgy, hogy az egyik lábfejeteket egy helyben tartjátok.

Én spormozásnak hívtam anno, de a kocsit is ismerem. A többit ma hallottam először.

Légyszi írjátok oda azt is, h melyik városból írtok, és h hány évesek vagytok. Kíváncsi vagyok h a korhoz vagy a helyhez van-e köze a névnek.

Én 27 éves vagyok, és debreceni.


2010. aug. 18. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi a suliban szoktunk ilyet játszani, de mi egyszerűen csak forgásnak hívjuk. :)


16/L, Budapestről

2010. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia kedves egyetlen Válaszoló! Köszönöm, h legalább Te írtál. Feltettem a kérdést mégegyszer, hátha máshol többen válaszolnak. És láss csodát, pár perc alatt 4 válszom is érkezett. Itt megnézheted ha érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2010. aug. 20. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!