Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki elsőnek játszott Cs:go-val...

Aki elsőnek játszott Cs:go-val annak nehéz volt a játék?

Figyelt kérdés

Én nemrég töltöttem le, beállítottam rajta a billentyűket meg az ilyeneket, de mikor elkezdtem játszani akkor nem működött minden és kicsit ideges lettem és letettem a játékot😅😕

már 2 hete nem mentem fel mert nem bírom használni



2021. márc. 6. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elég hosszú a betanulási időszaka, főleg hogy ha más játékok rutinjáról kell átszokni. Olyanok ellen játszol akiknek már több száz órája van a játékban, jó hogy nincs sikerélményed benne.

Rendszeresen gyakorlással is több hét, mire megtanulod a pályákat, a játék mechanikát és taktikákat, és a további rendszeres játékkal fog majd a teljesítményed javulni. A legnehezebb a lövést megtanulni, hogy mozgás közben valamint a lövés gombra ülve nem fogsz senkit eltalálni, hanem meg kell állni és az adott fegyver és távolság alapján valamilyen lövési módszert használni (1-1 golyó vagy épp rövid sorozatok. Míg más játékokban az a logika, hogy aki felé fordítod a fegyvert és nyomva tartod a lövés gombot amíg a tár ki nem ürül, akkor fogsz te nyerni - itt ez nem működik.

2021. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is így voltam vele, nagyon sokat rageltem, párszor le is töröltem, de aztán el kezdtem utána érdeklődni a baráti körömben, hogy nincs e valaki aki játszana velem. Az egyik barátom játszott vele és vele kezdtem el többet és többet játszani. Miután megtudtam, hogy ha magadnak konfigurálod a beállításaid akkor könnyebb is lehet a játék egyből utána néztem ennek, van egy ilyen map is ami segít ebben. Azóta egyre többet gyakoroltam, botokkal, először easy aztán hard botokkal és jobb lettem. Mai napig sokat gyakorlok, hogy fejlődjek. Ha segítsek a fejlődésben írj privátban, szívesen segítek. :D
2021. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!