Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár napja megnyertem egy póker versenyt. Ezt egyik rokonom megtudta, és átutalt nekem egy összeget, hogy játszak azzal. Nem mertem hozzá nyúlni eddig.. én nem szoktam pénzben jászani.. de mi legyen? A pénzt azzal kaptam, hogy tízszerezzem meg hó végére, aztán felezzem meg vele.

2021. márc. 8. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd volt, amihez őszintén gratulálok. De ezen a szinten meg kell mindenképp állnod. Én alapból felelőtlenségnek gondolom a szerencsejáték űzését, pont az ellenkező eset miatt, mert ugye arra sokkal nagyobb az esély. Helyedben örökre felhagynék a pókerezéssel, nem tudom, hogy mennyi ideje csinálod és, hogy buktál-e már rajta sokat, de ha igen, akkor főleg ne menj tovább szerintem. A rokonodnak meg utald vissza a pénzt. Alapból nem is értem, hogy hagyhattad, hogy megtudja ezt. Én full kussba lennék erről mindenkinek... Na mindegy, lényeg, hogy utald neki vissza és ha elfogadod tőlem ezt a javaslatot, többé ne költsd erre a pénzed.
2021. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerencse? Kevés volna 100 ellenféllel szemben. Felhagyni vele? Nem, nem buktam rajta sokat. Éppen, hogy semennyit, mivel írtam, hogy pénzben nem játszom. Legnagyobb vétkem az volt, mikor 200 forintokban játszottunk, összeült a család. Rosszul akkor se jártam (:D) Játszani pedig kisgyerek korom óta szoktam, immár 11 éve.
2021. márc. 8. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből szokott az kialakulni, aminek a végét emberölésnek nevezik. Eszedbe ne jusson más pénzével játszani, és ha elfogadsz egy tanácsot, a sajátoddal se próbáld meg.
2021. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg annak aki téged akar használni a meggazdagodás reményében,hogy játszon ő a pénzéből,ha akar.Az ilyen sosem szokott jól elsülni,ha veszít az ember,mert akkor rajtad fogja követelni a pénzét,holott nem te vagy a hibás,mivel nem te mondtad neki hogy adjon neked pénzt,hanem ez az ő saját kis fejecskéjéből pattant ki,de olysnkor ezt el szokták felejteni mikor azt követelik,hogy ha veszítettél,akkor térítsd vissza nekik.Apropó,láttad már A Ravasz, az Agy és két füstölgő puskacső-t?
2021. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
olyankor
2021. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

mondani sem kell, hogy nem ugyanaz a pszichológia, ha egy családi ház ára a pot, vagy ha játékpénzzel játszol, nagyon nem ugyanaz

eszedbe ne jusson elkezdeni rendes pénzzel játszani, mert megkopasztanak mint a csirkét főzés előtt

2021. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a pénz nem az enyém. Elkezdeni sem merem így.
2021. márc. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!