Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi foglal 120 GB-ba a Red...

Mi foglal 120 GB-ba a Red Dead Redemption 2 c. játékban, mennyire hosszú a sztorimód illetve melléküldetések, mi adja ki ezt az orbitális méretet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 03:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint minden játékban, az irgalmatlan méretű tömörítetlen textúrák, videók, zenék, hangok. Maga a játék nem foglalna sok helyet. Programozó barátom mondta, hogy rendes tömörítéssel felére-harmadára lehetne csökkenteni a játékok méretét. Pl. a Sine Mora nevű játék, amin ő is dolgozott, eredetileg 3,5 GB-ot foglalt, tömörített változatban csak 765-öt!

Akkor miért nem tömörítenek a fejlesztők? Plusz munka, sok pénz. Ennyi.

A sok idióta kocajátékos meg osztja az észt, hogy egy 500 GB-os háttértár mindenkinek elég kell, hogy legyen, meg minek játszol egyszerre 10 játékkal, stb.

2021. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
48 óra kb. csak a sztori, mellékküldetésekkel együtt 80. Egyébként a hatalmas pálya és az extrém magas minőségű textúrák miatt ekkora.
2021. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

#2 vagyok.


#1 +++++ Annyira imádom, mikor azt mondják "jajaja egy 500-as SSD elég, minek több"


Nekem 250-es SSD játék nélkül van a rendszernek, és a HDD-m majdnem tele van, pedig tényleg csak azok a játékok vannak telepítve, amikkel szoktam is játszani. (torrentek+fényképezőgépről/telefonról mentett dolgok össz 70 GB kb, minden más játék) De ebből a használható ~800 gigából csak 60 a WoT, 90 a BF1, 30 a BF4 és 60 az R6S, és kb. 45 az agyonmodolt Garry's Mod. Tehát 5(!!!!!), nagyjából rendszeresen játszott játékom foglal együtt csak közel 300 gigát.

2021. márc. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a zene és hangok 35 gigát igényelnek. Röhej.
2021. márc. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó van még több játék ami foglal ekkora helyet, pl. Call of Duty: WWII, Gears 5, Borderlands 3, de azokba benne vannak a frissítések és az összes DLC is.
2021. márc. 9. 13:30
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Ugyan ez a helyzet azoknál is...


Az új codokba legalább megadják azt a lehetôséget hogy olyan content packeket amik nem kellenek,letörölhe

tsz úgy hogy játék nagyrésze még játszható,de mondjuk nincs hozzáférésed a campaignhoz

2021. márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg lassan már minden játék 60 GB-ról indul, biztos 4K-s textúrák miatt vagy én nem tudom, de nagyok és kell a hely nekik az biztos.
2021. márc. 10. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!