Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Álomállásokat megvettem...

Sims 3 Álomállásokat megvettem, megvan az eredeti alap is, de feldob egy hiba:A játék telepítése előtt szükséged van egy TheSims3 (tm) egy változatára. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Mi lehet a gond?Feltelepítettem ,frissítettem és nem tudom feltelepiteni.
2010. aug. 18. 16:22
 1/9 anonim válasza:

Mert a kiegészítők egymásra épülnek, szóval ha ezzel akarsz játszani, akkor valószínűleg mindet meg meg kell venned az Álomállásokig. Szerintem ez a baj.

Üdv.

2010. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ez így nem lehet,nem lehetnek ennyire szemetek!!!
2010. aug. 18. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik eredeti alapra gondolsz? Nekem a Sim3 után simán engedte a Sims3 Álomállásokat feltelepíteni.
2010. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sims 3 Gyűjtői változat


Álomállásokat szeretnék telepiteni de ezt irja ki:Jelen termékhez szükség van a The Sims(tm) 3 egy telepített példányára.A termék telepítése előtt kérjük,telepísd a The Sims(tm) 3 játékot!

eztánrákattolok hogy : Ok

és semmi nem történik

2010. aug. 18. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a telepítésnél történt valami gond. Töröld le az eredeti Sims3 gyűjtőit, a Sims3 Álomállásokat és tedd fel újra, aztán indítsd újra a gépet. Nálam is előfordult már ilyen "baki". Egyébként nekem is ugyanezek a lemezek vannak meg és tudok játszani. Sok sikert!
2010. aug. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

De még várj hátha tudsz még segiteni

!

2010. aug. 18. 16:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért leirod részletesen hogyan telepítsem?
2010. aug. 18. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
A telepítésen nem kell mit leírni, egyszerűen csak beteszed a DVD-d, beírod a termékkulcsot, és utána már nyomkodni kell a tovább gombot, megvárni a telepítés végét, és utána felpakolni az kiegészitő(ke)t.
2010. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. aug. 18. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!