Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen esélyeim vannak egy...

Milyen esélyeim vannak egy profi versenyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék benevezni egy póker versenyre. Hobbijátékos vagyok évek óta. A versenynek utánanéztem, 1500 ember szokott indulni az ilyenen. Mire számíthatok egy profi versenyen??

2021. márc. 10. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erre itt nem igen fogsz választ találni sajnos
2021. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt írnak egy pár használható dolgot:

[link]

[link]

2021. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mázlid van, akkor nyerhetsz is némi pénzt. Ha nem ismered legalább a legalapvetőbb stratégiai dolgokat, akkor viszont nagyjából biztos, hogy számottevő profitra nem számíthatsz.


Mivel a versenypóker alapvetően teljesen más, mint mondjuk egy cash game, ezért erre választ nem fogunk tudni adni neked. Fogalmunk sincs, hogy milyen verseny, élő vagy online, mely országban, milyen nevezési díj, milyen garantált nyeremények, stb. Nagyon nem mindegy, hogy te egy 2$-os, 500GTD online versenyről beszélsz, vagy egy SCOOP eventről, vagy egy élőről, amire 1000huf a nevezés, vagy épp 10K dollár. És minden, ami ezek között van...


A variancia amúgy hatalmas, ha nincs hatalmas edged a mezőnyhöz képest, akkor egy verseny nézőpontjából nézve a jó isten se tudja megmondani.

2021. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!