Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik lehet ez az autós játék?

Melyik lehet ez az autós játék?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel minimum öt éves.

Versenyezni lehet többi autóval. Hogy barátokkal is lehet-e, vagy csak random online játékosokkal, esetleg robot mind, azt nem tudom.

Volkswagen Golf-ot lehetett vezetni. Hogy csak azt, vagy mást is... azt nem tudom, hogy egyáltalán volt-e több autó.

Egy régi, többségében természetes római/itáliai/olasz tájon (IS?) lehetett benne vezetni.

Hogy volt-e benne free ride mód, vagy csak én mentem le mindig a kijelölt utakról :D, arra már nem emlékszem.

Tudom, hogy ez nem sok infó, de ha valaki tudna segíteni, azt nagyon szépen megköszönném! :)



2021. márc. 10. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dirt Rally 2.0? A táj stimmel, Volkswagen Gold is van benne.
2021. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán word racing 2?

Abban is vam egy golf.

2021. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Húú. Amit keresek, az a Dirt Rally 2.0-nál biztos, hogy régebbi, de az "1.0" az lehetséges.

Közönség nem tudom, hogy volt-e, de tehenek (legalábbis az itáliai pályán) biztos.

Emlékszem ilyen visszafelé mutató nyílra is (ez a Dirt Rally 2.0:) [link] ,

de minthogyha ez az út, meg a házak is jobban hasonlítanának az emlékeimben lévőkhöz. Viszont ennél jobb grafikára emlékeztem: [link] .

Nem is tudom...

De az eddigi válaszokat köszönöm! 😊

Esetleg tudjátok, hogy honnan lehet megszerezni ezeket a játékokat?

2021. márc. 11. 08:58
 4/6 anonim ***** válasza:
GT Racing?
2021. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3

Nekem az eredeti world racing2 CD-je volt meg, de ha gondolod, küldök egy torrentet, írj privátot.

Egyébkent jó kis játék, sok autó van benne, csak nehezek a versenyek. Pályából asszem 5 van benne.

2021. márc. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Forza Horizon 2?
2021. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!