Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó játék a Vampyr, merít a...

Jó játék a Vampyr, merít a Darakula filmekből vagy a Daybreakers: A vámpytok korából, jó a hangulata?

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 21:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki a témát szereti, érdemes kipróbálnia?
2021. márc. 11. 21:13
 2/10 anonim ***** válasza:
Kifejezetten hangulatos darab, tulajdonképp az és a történet az erőssége.
2021. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van benne fejlődés is, skillrendszer?
2021. márc. 11. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen
2021. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, teszek vele egy próbát, bár a harcrenszerről olvastam, hogy annyira nem jó, meglátjuk...
2021. márc. 11. 21:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Van olyan mód is benne amiben a harc nagyon könnyűvé van téve direkt hogy csak a történetre lehessen koncentrálni. Anno mikor megjelenéskor vittem pl a játékot folyamatosan egy általam jónak gondolt rendszer szerint fejlődve, aztán egyedül az utolsó ellenfél esetén pont nem működött az a leosztás. Kénytelen voltam újratervezni az egészet a boss képességeit figyelembe véve.

Ettől független amúgy a harcra azt mondanám, hogy nem olyan hú de nagy szám, viszont a rossztól is messze van azért.

2021. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerk: Ez a könnyű harc mód később került bele, szóval akkor még nem volt benne.
2021. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az észrevételt!
2021. márc. 11. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Én két dolog miatt hagytam abba:

1. A játékmechanika alapja, hogy a város minden kerületében van egy-két ember, aki próbál másokon segíteni, valami jót tenni. Ha ezeknek segítesz, akkor a vérük egyre potensebbé, táplálóbbá válik, így ha megölöd őket, sokkal több tapasztalati pontot érnek. De ha nem ölöd meg őket, a játék játszhatatlanul nehézzé válik a későbbi kalandokban. Tehát muszáj folyamatosan a jó embereket legyilkolnod, hogy legyen esélyed a gonoszokkal szemben.

2. A játék folyamatosan és automatikusan menti az állást, így ha elrontottál egy küldetést, nem lehet visszacsinálni. Nekem, a mániákus "mindig a legjobb eredményt akarom"-játékosnak ez valóságos kínzás.

2021. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre jött a fentebb említett javítás a harcrendszer könnyítése, közvetetten így engedékenyebbé tett, hogy nem feltétlen kell gyilkolni, csak az xp ért.
2021. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!