Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van állandóan 25 fps-en...

Miért van állandóan 25 fps-en a GTA San Andreas?

Figyelt kérdés
A GTA San Andreas a gépemen nem hajlandó 25 fps-nél jobban futni, max beállításokon játszom, de a gépen a GTA V-öt is elfuttatja 1080p mediumon, tehát nem kellen, hogy gond legyen. Mindent megpróbáltam, az FPS Limiter kikapcsoltam, de úgy rengeteg játékhiba lép fel, amely szinte játszhatatlanná teszi. A beállításokat is levettem a minimumra, semmi, felvettem a maximumra, semmi. Akármit csináltam, 25 FPS. Megpróbáltam a videókártya vezérlőpultjánál a beállításokat módosítani, semmi. Valakinek valami ötlete ha lenne, azt megköszönném. Megjegyzem, nem szeretnék letölteni semmit. Az előző gépen tökéletes futott, pedig az közel nem volt olyan jó, mint ez...
2021. márc. 15. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Win10? Eredeti?
2021. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Win 10. Nem eredeti, crackelt, de ahogy mondtam, hogy az előző gépen semmi gond nem volt ezzel.
2021. márc. 15. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
win10 a baj akkor. win10 minden szar. win7-en nem lesz ilyen gondod a játékkal.
2021. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előző gépen is Win 10 alatt futott.
2021. márc. 15. 20:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelentem, a probléma megoldódott, csak a Silent Patch kellett hozzá.
2021. márc. 16. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!