Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az miért van. Hogy a Gta San...

Az miért van. Hogy a Gta San Andreas rendesen fut a gépemen full felbontáson is és egyszer csak lefagy de ez állandóan így van még minimum felbontáson is? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez van velem is. Mikor jön egy átmenet (elsötétül a kép) és nem történik semmi, vagy éppen kidob. Akár milyen modot rakok hozzá, de még csak simán ha tiszta a játék is. Régen is ugyan ezt használtam és semmi gond nem volt vele, csak akkor még xp-m volt. Most Win7 és szerintem azért. Gondolom te is w7-et használsz. Esetleg a kompatibilitási modokkal játszhatsz hátha neked sikerül.
2012. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem xp-m van de olyan xp reburn. De azt kompatibilitási mod-os részt nem értem.
2012. szept. 16. 22:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, de amikor még sima xp-m volt akkor is ez volt.
2012. szept. 16. 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor még arra gondolok, hogy rossz a crack.
2012. szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De azt nem tudom, hogy ez összefüggésben van-e de tesóm gépén pont ugyan ez ugyan így van a Gta és azon jó. Nekem azt mondták, hogy a proci lehet kicsi de ez elképzelhető mert tesóm gépében az nagyobb de a többi mind ugyan olyan.
2012. szept. 16. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!