Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem magyar ps4-en a...

Miért nem magyar ps4-en a Black Flag?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ps store.ban vásároltam a játékot. Emlékszem ps3.mon magyar volt teljes mértékben. Itt viszont csak a beszédfeliratot tudom magyarra állítani. A rendszerem nyelve magyar. Próbáltam hogy a rendszert átállítom németre,akkor a játék is váltott németre. De visszaállítás esetén maradt angol.

Ezálltal ps4.en felejtsem el a magyar nyelvet? Vagy van rá valamilyen megoldás?



2021. márc. 16. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az AC-hez tuti nem volt magyar szinkron, csak felirat.
2021. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kezelőfelület nyelvét is átállítottad magyarra a beállításokban, vagy csak a párbeszédek feliratozását? Mindkettőt állítsd magyarra.
2021. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké ne haragudj nem voltam elég pontos. Magyar szinkron ha fizetnének se kellene xD A kezelőfelületem nem magyar. És konzolon nincsen lehetőségem ennek az állítására. A konzolod nyelvi beállításához igazodik a játék. De magyarra nem igazán akar váltani. Ugyan ez tapasztalható az öcsém ps4-én is.
2021. márc. 16. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, közben nekem is leesett, hogy félreértettem, bocsi. :D


Az mit jelent, hogy nem akar magyarra váltani? A játék menüje nem akar magyarra váltani, hiába van magyarra állítva a PS4, vagy már maga a PS4 sem akar magyarra váltani?

2021. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pedig a ps4 oprendszere tud magyarul
2021. márc. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!