Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Amikor be akarok jelentkezni...

Amikor be akarok jelentkezni a shakes and fidget játékba (magyar 1-es szerver) nem tölti be a főoldalt hanem kiirja angolul hogy nincs jogosultságod megtekintei az oldalt. Eddig jól működött. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A többi osrszág szerverére beenged
2010. aug. 19. 10:49
 1/9 anonim válasza:
Kotta ugyan ez a bajom, csak s2-n:)
2010. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gaucho válasza:

Szia!

Ez velem is ugyanígy van, sőt, a fórumra és egyéb helyekre sem enged be. A külföldi szerverek mindegyike működőképes, viszont a hazaiak nem. Nem tudunk mást csinálni mint várni, nézd a jó oldalát: valószínűleg kapunk megint gombát kárpótlásként. :)

2010. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hi!

Detto nálam is, viszont barátnőmnél minden oké a szerverekkel, úgyhogy nem értem....

2010. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zsevi válasza:

Sziasztok!


Nálam is ez az üzenet jelent meg:

Forbidden


You don't have permission to access / on this server.


Mi lehet a baj? :S

2010. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Csáocsáo!Volt már ilyen a szerverrel?meg hogy meddig tartott ha volt?egész nap a német szerverrel játszom mert már unom h nincs magyar!Meg még egy kérdés:tényleg lehet cheatelni a gombákkal meg az aranyal?

Üdv

2010. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Allaris válasza:
Nekem is dettó, haveromnak működik. Dühítő, mert tegnap vettem 18 gombát. Írtam egy levelet a support(kukac)sfgame.hu-ra, hogy mi van. Próbáltam külföldi proxy szerverekkel megkerülni, úgy behozza, csak ott meg a flash nem működik.
2010. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Allaris válasza:

Megvan a megoldás. Most kaptam választ, hogy lecserélték a szervereket túlterheltség miatt, és idő kell, míg a szolgáltató átáll az új DNS-re. Ezt elméletileg lehet manuálisan is módosítani, mellékelte is a srác, hogy hogyan:

"Ha nem akarod kivárni a frissítést akkor nyisd meg jegyzet tömbel (adminmódban/rendszergazdaként) a következő fájlt:


C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts


és írjad be a következőket a fájl végére:

178.63.21.135 www.sfgame.hu

178.63.11.82 forum.sfgame.hu

178.63.21.135 s1.sfgame.hu

188.40.43.76 s2.sfgame.hu


bővebben itt: [link]

2010. aug. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsevi válasza:
No, nekem újra működik, talán most már nektek is :)
2010. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen mostmár jó nekem is...
2010. aug. 20. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!