Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 3, vagy STALKER?...

Fallout 3, vagy STALKER? Melyik a jobb játék? Miért?

Figyelt kérdés
A STALKER-nél az egész sorozatra gondolok, de egyébként is nagyon hasonló a 3 rész.
2010. aug. 19. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Fallout 3, mert nem játszottam a STAlKERrel:D
2010. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a Fallout 3-ról mi a tapasztalatod?
2010. aug. 19. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mind kettővel játszottam és mindkettő nagyon tetszik. De mégis inkább a STALKER-ra szavaznék. Bár ez szerintem csak az én véleményem. A STALKER tartalmaz pár bugot,ami miatt páran nem kedvelik (de nem nagy bugok ezek csak apróságok.)

Nekem valahogy a STALKERnél sikerült jobban beleélni magam a játékba,valósághűbb szerintem. Mind a két játéknak nagyon jó története van,de meg kell említeni,hogy a Fallout 3 sokkal hosszabb játék. Míg a STALKER három részét végigviszem egy hét alatt a Fallout3nak 1 hónap is kellett. Persze én STALKER függő vagyok,ha felrakom reggeltől estig azzal játszok :)

Ha játszani szeretnél velük szerintem először a STALKER-t játszd ki,az hamarabb megvan :) De utána feltétlenül ki kell próbálni a Fallout 3at is :)

2010. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a Fallout 3 az egyik kedvenc játékom , baromi jó hangulata van ,sok a küldetés, mellék küldetés, és DLCk is vannak , szóval elég hosszú a játék idő, megéri megvenni :)
2010. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!