Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout: New Vegas-hoz hol...

Fallout: New Vegas-hoz hol tudnék letölteni egy magyarosítást? Sokkal élvezhetőbb enne úgy a game.

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Ami a magyarítások portálon van az miért nem jó?
2021. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Egy szál kolbásztól elég magyaros lesz. Hagyma opcionális!
2021. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1 Mert a Windows azt írja, hogy veszélyt érzékel
2021. márc. 19. 21:56
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Fals riasztás.
2021. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ez egy biztos jel, hogy cserélni kell a vírusirtót.
2021. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, dehogy lenne élvezetesebb! Olyan félrefordítások vannak benne, hogy a fejemet fogtam tőlük.
2021. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

#6: ne elitkedjél :-) Vannak, akiknek olvasási szinten sem megy úgy az angol (vagy a többi nyelv, amin gyárilag fut), hogy ha a történet és a beszélgetések is fontosak neki, akkor jobb, ha magyarul van, nincs ebben semmi extra, félrefordítások ide, vagy oda (ugyanez amúgy a feliratos vs. szinkronos filmek esetén is megvan - megértem akár felirat nélkül is, de sokkal szórakoztatóbb anyanyelven, még ha csak a 95%-át is kapom).


Egy viszonylag friss fordítás, nem tudom, hogy minőségre milyen (én a New Vegas-t pont nem szeretem, még annyira sem, mint a 4-est):


[link]

2021. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem az előző laptopon magyar volt, de sajnos az új laptopon nem magyar és nem tudom miért. :( És ami elérhető magyarítás, az az oldal egyáltalán be se jön. :(
dec. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Az előző hozzá szóló vagyok: annyit hozzá teszek, hogy a hunositokteam.hu oldalon van a magyarítás, ami már be se jön így sajnos leszedni se tudom hozzá a magyarítást... :(
dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És azhelyett, hogy letöltenéd a portálról, inkább bekommentelsz ide Gyakorira?
dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!