Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Among us-ban a proximity chat...

Among us-ban a proximity chat vissza fog változni a régi módra, hogy lehessen írni magamtól ?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 14:35
 1/9 anonim válasza:
Ha megnyitod az among ust, ott arra a helyre dob be, ahol ki vna írva, hogy pl. ,,online" meg hogy ,,local" és ott a fogaskerék ikonra menj rá, és a beállításokban kikapcsolhatod, és tudsz magadtól is írni
2021. ápr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A chat típusnál nem tudok állítani semmit, szürke a mező, nem tudok rányomni.
2021. ápr. 22. 00:33
 3/9 anonim válasza:
Ha belépsz az among usba, ott kidob egy képernyőt, ahol vannak kis kör alakú gombok, számszerint 5. Balról a másodikra, amin egy fogaskerék van, kattints rá. Ha eddig jól csináltad, látod az írányítás beállítását, a joystick méretének beállítását, és a zene és egyéb hangok erejének beállítását. Ám felül ha megnézed, van kettő fül, a ,,general" és a ,,data". Most elvileg a general-on vagy. Kattints a data-ra. Látod most a nyelv beállítását, és alatta angolul a ,,chat type-ot" elvileg neked az van arra beállítva, hogy ,,quick chat only". Kattints rá erre,és ha minden igaz, nekem arra váltott át, hogy ,,free or quick chat". Ha ez megvan, lépj be, vagy csinálj egy szobát, és már normálisan tudsz gépelni. :)
2021. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást de nekem az a mező szürke hogy quick chat only nem tudok rányomni se átváltani:( ilyenkor nem tudok akkor mit csinálni?
2021. ápr. 22. 22:25
 5/9 anonim válasza:
Akkor már tudom mi lesz a probléma. Amikor letöltötted és először léptél be az among usba, mérte a korodat. Ha 18 év alattit adtál meg, akkor lehet hogy az korlátozva van.
2021. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
kérte*
2021. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18 év fölötti van megadva, szóval nem értem mi a probléma
2021. ápr. 29. 22:02
 8/9 anonim válasza:
Sajnálom, akkor már igazán nem tudok segíteni :(
2021. ápr. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is ez volt a bajom, de miután az accountnál bejelentkeztem már át tudtam állítani.
2021. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!