Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szörnyű hangminőség és akadozó...

Szörnyű hangminőség és akadozó videó?

Figyelt kérdés
Twitch-en próbálok streamelni, és ahogy közben nézem, a fent írt problémák jelentkeznek. Ez miért lehet és hogyan tudom orvosolni?

2021. márc. 22. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, de lehet, hogy nem erre lett kitalálva a géped kapacitása, lehet, hogy ez már túl nagy terhelés neki amit tud, ahoz képest. Bár, a hangminőséget nem tudom, hogy ez mennyire befolyásolja, nyilván, ha akadozik, akkor szakadozik a hang is; de lehet, hogy ezen kívül más nemjót , kellemetlenséget is érzékelsz. Na, szóval tehát lehet, hogy nem elég erős hozzá a géped, vagy hogy pl a live-ozás úgymond, másvalaki kifejezésével élve: "zabálja a memóriát"-én ezt nem tudom, és más kontextusban hallottam,d e tehát szerintem simán lehet ez itt is a probléma; tehát, hogy pl nincs elég felszabadított memória hozzád a gépedet; nemtom, hogy mennyi kell , hogy mondjuk 20-20 giga esetleg szabadon mindkét meghajtón? Én ezt tehát nem tudom, még sose csináltam live adást; nekem az online tanórákkal kapcsolatban van tapasztalatom; hogyha tehát átpakolok hordozható merevlemezre dolgokat, és a gépről pedig kitörlöm, akkor tehát nem akadozik az adás, amikor a tanár beszél. Tehát szerintem lehet, hogy memóriát kellene felszabadítanod. Ha pl konkrét informatikai-boltok most nincsenek nyitva, talán ilyen nagyobb áruházakban pl Tesco, Auchan, szerintem ott van rá esély, hogy találsz. Tehát memóriát kellene szerintem felszabadítanod; de azt nem tudom, hogy fel tudsz-e eleget. De tehát az a lényeg, hogyha pl átpakoltam néhány fájlt a hordozható merevlemezre (az amúgy olyan, mint egy nagy pendrájv), na, tehát akkor nem laggolt a tanárnak a beszéde; viszont ha gyártottam rá sok képfájlt, akkor akadozott, és tehát megint kitöröltem párat, akkor megint jó lett; tehát érted, szerintem memóriát kéne csinálni többet a gépre, hogy fusson. Amiket én használok, ahhoz ha 22 GB fel van szabadítva egyik meghajtón is ennyi, meg a másikon is, akkor tökéletesen működik az online tanóra; viszont ha nincs annyi, akkor akadozik folyamatosan; de tehát amiket én csinálok a gépen, ahhoz elegendő; ha ennyi van mind a két meghajtón. Ha meg pl olyat csinálnál,hogy egyik meghajtóról tudnál átpakolni helyet a másikra, akkor van ilyen Ease US nevű program, és akkor vannak belőle magyar nyelvű videók is a Youtube-on, amik elmondják, ezt hogyan tudod , ha ilyet akarsz.
2021. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja meg főleg ha együtt streamelsz -és játszol is, az meg méginkább lassíthatja, tehát szerintem ez pl lehet memóriaigényes, vagy pl lehet,hogy ekkora teljesítményre a géped nem képes, vagy pl ha akár túlhevül, túlforrósodik is, az már mondjuk pl tehát tényleg rossz lenne; de tehát szerintem nem az árammal van gond, hanem hogy kevés a memória a gépeden; tehát ez ilyen belső dolog, amire tippelnék, tehát szoftverügyileg nincs elég helyed, és hardverügyileg bírná a gép, arra tippelek. De ha pl túlhevülne meg ilyenek az pl nem lenne jó, de tehát mondom mégegyszer, én a magam minimális/alapfokú-vagy hogy mondjam- számítógépes tudásával arra tippelnék, hogy akkor tehát memóriát kellene valszeg felszabadítani.
2021. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod! Igazad lehet, mert ilyenkor ugye meg van nyitva a játék, a twitch alkalmazás, és még a böngészőm is, szóval simán lehet ez a gond. Majd megpróbálom böngésző nélkül és letörlök pár felesleges dolgot.
2021. ápr. 14. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!