Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet fortnite-ban...

Hogy lehet fortnite-ban valódi emberek ellen játszani?

Figyelt kérdés

Eléggé megtetszett, lazulós játék. De fix, hogy folyton botok ellen rak be, így pedig túl könnyű. Eddig ha nem szándékosan haltam meg, mindig első voltam, nagyon könnyen, miközben néha nagyon rosszul játszottam, semmi élvezet nincs így benne.


Szóval lehet csinálni valamit, hogy valódi emberek ellen rakjon be?



2021. márc. 26. 17:20
 1/8 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
100%
Sokat nyersz és után emberek ellen fog dobni.
2021. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hányas szinten vagy? Rank szerint dobnak be játékosokat, vagyis ha most kezdted, akkor ne csodáld ha könnyen megy. Én is így voltam vele az elején. Jó játék, de ez a sok építkezés, nekem sokat elvesz az élményből
2021. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg 7-es szintű, sok van még a valódi emberekig?
2021. márc. 26. 17:52
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy tudom hogy ez bot mentes game, és a rank szerint dob be playereket, szóval ezzel a "valódi" ember dologgal most megfogtál. Próbáld squad vagy trióban, figyeld meg, hogy hozzád hasonló szintűeket dob be.
2021. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy sajnos vannak botok, alacsony szinten gondolom még több. Hát majd csak jobb lesz :D
2021. márc. 26. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még 1-es szinten se tudok nyerni xDDD
2021. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Botok csak a mobilos verzióban vannak, a PC-s és konzol verzióban nincsenek. Ha nagyon bénának tűnnek az ellenfelek, az csak azért van, mert gyerekek ellen játszol.
2021. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Minden verzióban lehetnek botok, a mennyiségük a játékos képességeitől függ. Az egyetlen játékmód amibe semmiképp nem kerülhetnek botok az az aréna,a kompetetívebb módja a játéknak.

Egyébként amikor behozták a botokat akkor már volt statisztikájuk a játékosról, így mindenki megfelelő mennyiségűt kapott.(Valaki sokat, valaki egyet sem)Az új játékosoknál ez időbe telik míg az a játék felismeri erejüket.

2021. márc. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!