Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett a valódi oka...

Mi lehetett a valódi oka annak, hogy Ruby Rose otthagyta Batwoman szerepét?

Figyelt kérdés
"A sok időbe került!"-indok amit feltételeznek olyan mondvacsináltnak tűnik nekem.

2020. máj. 22. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

nem a legjobb sorozat, a cw sorozatok nagy része nagyon gagyi, gondolom nem akarta tönkretenni egy olyan sorozattal a karrierjét, amit ennyire nem szeretnek a nézők, mert felesleges


én anno Supergirl miatt kezdtem el nézni ezt az univerzumot, de egyszerűen egy idő után nézhetetlenül rossz volt, és most már a Superman és Lois sorozat sem tud felizgatni, mert tudom, hogy ugyanebben a gagyi univerzumban játszódik, a Stargirlt sem merem elkezdeni, mert félek, hogy része lesz ennek a cw világnak és onnantól nekem elmegy minden kedvem tőle


szóval szerintem lelépett, hogy találjon valami jobb munkát, volt a balesete is, arra könnyen hivatkozhat és akkor nem kell bajlódnia a valódi indokkal

2020. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinte csak negatív kritikákat lehetett olvasni a nézők véleménye alapján. Tartom én is hogy a karrierjére gondolt. A baleset, a műtét pedig remek kifogás erre. Nem mellesleg a lány remek ember. emlékeztek rá hogy pár évvel ezelőtt vásárolt a kórházak számára?
2020. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit még lehet, azt próbálja menteni a karrierjéből ez után a borzalom után. +gondlom sznészként az sem tetszett neki nagyon, hogy csak azért lett övé a szerep, mert leszbikus.
2020. máj. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ami támadást kapott szerencsétlen csaj csak azért mert ő lett a főszereplő, ez a minimum. Ma ritka nagy divat gyalázni meg lehúzni olyan színésznőket, akik nem szimpatikusak valamiért. Brie Larson, Daisy Ridley tudnának mesélni.
2020. máj. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Azért ez, hogy "Sok időbe került", ez így eléggé le van egyszerűsítve. Országos sorozatoknál a rengeteg utazás, állandó forgatások, napi 12+ órában, hogy időben elkészüljön a sorozat. Emiatt a készítők elég érdekes megoldásokat találnak ki. Pl Stephen Amell (Arrow, Oliver Queen) is mesélte, hogy a legutóbbi Crossover forgatásán voltak olyan jelenetek, ahol a Supergirl stábjával kellett forgatnia és ping-pong labdákhoz kellett beszélnie, mert sem a saját stábja, sem a jelenetben szereplő többi színész nem ért rá, mert épp másik jelenetet forgattak egy teljesen más helyszínen. Ez azért eléggé letudja terhelni az embereket, nem hiába került kórházba Ruby is. Arról nem is beszélve, hogy egy olyan személy, mint Ruby, aki C-PTSD-vel és súlyos depressziós zavarral küzd, nem feltétlen bírja ezt a megterhelést. Nyilván sok az utáló, de a sorozat sokat fejlődött az első 1-2 részhez képest, úgyhogy borzalomnak semmiképp nem nevezném, nem hiába a 2. legnézettebb Arroverse sorozat, persze ezt elérni nem nehéz, de a CW saját sorozatai közt elég jó teljesítmény, nem más csatornákkal kell összehasonlítani. A sok utáló miatt pedig nem kell rögtön arra gondolni, hogy biztosan azért hagyta ott és figyelmen kívül hagyni a valódi okokat, amik a háttérben történnek.
2020. máj. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért legyünk őszinték: mind a sorozat, mind Ruby Rose alakítása kritikán aluli volt.
2020. máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!