Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megmondaná valaki, miért nem...

Papatorpike kérdése:

Megmondaná valaki, miért nem megyen a gépemen most az Euro Truck Simulator 2?

Figyelt kérdés
A gépen most WIN7 64 bites oprendszer van. Újra kellett cuccolnom. Előtte ment rendesen, most nem megyen, mindig ezt írja ki: A steam működése leállt, előtte nem telepítettem a Steamot mielőtt újra cuccoltam a gépet csak a játékot tettem fel crackeltem a vírusirtóban a kivételekhez adtam és ment ahogy kellett, most viszont nem, pedig indításkor már nem másoltam be direkt a mentéseket sem, modokat sem semmi mindent alapról a steam fióknál is ki vettem a pipát profil létrehozásnál és nem még rendszergazdai inditásal sem mindig ugyan az: A steam működése leállt!

2021. márc. 27. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Lopott húsnak bizony híg a leve.
2021. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Inditsd újra a gépet. A steam szokott ilyent csinálni.
2021. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Újra lett már indítva nem egyszer, jah igen olcsohusnak híg a leve persze csak a bibi az hogy eddig jó volt és ncore oldalon nem találsz NEM működő dolgot semmit, itt tuti más van, mert míg nem cuccoltan újra a gépet most mindig jó volt, és már nem egy op rendszer telepítés volt még is ment stabilan csak most nem valamiért
2021. márc. 27. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem pereld be a játék készítőit. Nem megy a lopott játék, micsoda rasszisták a fejlesztők.
2021. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"ncore oldalon nem találsz NEM működő dolgot semmit"


Ezt fájt olvasni. Attól hogy van egy torrent oldal, ahol megosztanak egyesek bizonyos tartalmakat, miért lenne garancia hogy bármi működik is?

Ilyet egy kb. valami kigyerek írhat akinek fogalma sincsen a kalóz szoftverekről.

Mellesleg mikor egy játékot megveszel, akkor ahhoz jár a több éves technikai támogatás is.

A torrenten meg az éppen aktuálisan megmókolt programot töltöd le, azt ha valami idővel már nem szuperál akkor mehetsz a sóhivatalba. Mivel a kalóz team aki átírta a programot nem fog nyújtani neked, csupán a két szép szemedért technikai támogatást.

Max raknak bele valami bányász scriptet, ajándékképpen.

2021. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok okoskodást, de lényegében a többség már bocs de hülyeséget írt, lopott játék stb. 🤣 oksa vegyétek és egyétek sok ezerért, közben megoldottam, és képzeljétek ncoren és működik 🤣 erről ennyit
2021. márc. 27. 19:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1817 Ft jelenleg, kisfiam.



"lopott játék stb"


Az.

2021. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik a lopott játék és csodálkozol? lol 5€ a játék...
2021. ápr. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!