Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi(lyen) lenne számotokra az...

Mi(lyen) lenne számotokra az ideális/álom videójáték? :D

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Amibe egy csaj olyan rohadt beteg dolgokat csinál, hogy az durva már. (Pl agyonver valakit kalapácsal, vagy véres arcal csókol) ... xd
2021. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy GTA-Sims keverék. :D

A GTA-ból minden kellene, a Sims-ből meg főleg a ház építés.

2021. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyílt világú szerepjáték, amiben korlátlan karakterfejlesztés van, és kedvem szerint craftolhatok, építhetek bármit.
2021. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Trackmania meg egy autószimulátor keverék. Pályákat lehetne natívan építeni, bármilyet, és azokon versenyezni, hosszútávú versenyeket lefutni akár, boxkiállásokkal. Fizika se lenne kötött, azt is lehetne állítani. Nagyon menő lenne szerintem.
2021. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ezek osszegyurva valahogy:

Far Cry szeria

Tomb Raider Reboot szeria

Elder Scrolls szeria

Fallout 3< szeria

Dying Light ("szeria")


Talan nem maradt ki semmi


Amugy ezek mindegyike alom igy is onmagukban is, ellehet lenni veluk eletem vegeig

persze sok mast is hozzalehetne epiteni... mert sok mas alomjatek is van csak epp a stilus sajnos nem ilyen openwolrd...

mint pl. Walking Dead szeria

vagy strategiai jatekok

2021. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!