Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hasonlóan jó történetű játék...

Hasonlóan jó történetű játék Ps4 re mint a Detroit, vagy a Death Stranding van még valami? (szoval ami kicsit több, mint mész, oszt' lősz)

Figyelt kérdés

(A The last of us 2 játék Abby miatt nem érdekel.Félig vittem Ellie vel)


Legutóbb a Death Strandinget vittem végig, és utána a története, karakterei után mindegyik játék szimpla csihi puhi lett, annyira magasra tette a lécet a Death Stranding és a Detroit.


Bele-bele fogok játékoba, most pl az Uncharted 4 el probálkoztam, de igen hamar törlésre került az is, ugrálás, scriptelt akció, ennyi.


Probáltam még a Controlt, de ps4 en tiszta bug az egész, souls like játékokat kijátszottam.


Mass Effect Andromeda, vagy a Dragons Dogma jó?


A Vampyr-t is próbáltam, de mocskosul sokat beszélnek benne, és nem olyan dialógusokról beszélünk mint egy Death Strandingnél, vagy a Detroitnál, ahol VÁRTAM a párbeszédeket. (bár a Vampyrrol még nem mondtam le)


Szoval valami jó történetű játék ötlet ps4 re?



2021. márc. 27. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem is ez a bajom. a legtöbb játékban állandóan harcolni kell.

jó ok, van menedzser játék is, de mi van ha nem akarok építgetni?

amúgy psn van egy csomó video novel, nézd meg azokat

2021. márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Abby történetszála még jobb is csak mondom :D szerintem adj neki egy esélyt
2021. márc. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Walking dead-en nem gondolkoztál?
2021. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, pont hpgy valami mélyenszántóbb történetre gondoltam, azért is hoztam fel példának a Death Strandinget és a Detroitot.


De azóta elkezdtem a Dishonored 2t és elvagyok most vele, meg az ESO val. :)

2021. márc. 31. 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Life is Strange?

[link]


Epizodikus, 5 részes. Számomra maradandó élményt adott, borzasztóan hangulatos játék. A karakterek jól megírtak, a zenék nagyon jók, sok komoly témát érint a történet. Ha nem ismerted, tégy egy próbát vele. Lassan épül fel a sztori, kb. mint a Detroit-ban, csak picit lassabban. De nem unalmas a sztori addig sem, fontos döntéseket kell meghoznod addig is, csak nyugodt, lassú tempóban halad a történet. Aztán mikor beindul akkor nehéz abbahagyni.


Rengeteget kell olvasni benne, melyek egy része mélyíti, színesíti a történetet, a többi pedig egyes szereplőkről hasznos információk, melyeket ha megtalálsz, akár használhatod is pl. párbeszédkor. Plusz ott van a naplód, amiben olvashatod a karaktered gondolatait. Érdemes mindenkivel beszélni, az emberektől is sok dolgot tudhatsz meg, amiket szintén felhasználhatsz.

2021. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben elkezdtem a Beyond Two Soulst, ez lesz a következő! Köszönöm! :)
2021. ápr. 5. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne hagyd ki a Heavy Rain-t sem, az is Quantic Dream játék mint a Detroit: Become Human és a Beyond Two Souls.
2021. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!