Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek nem amorális...

Szerintetek nem amorális húzás (a drasztikus áremelések mellett) hogy a Sony "Only on Playstation" játékai sorra jelennek meg Pc re?

Figyelt kérdés

Először is az exkluzívok miatt döntöttem a ps4 mellett.


És azt gondolom, hogy ezzel hogy ezek az exkluzív játékok megjelennek pc re is, kevesebbet ér a konzolom.

Amúgy is már, de eddig legalább az exkluzívok miatt megérte venni, tartotta az árát.


Továbbá ha ideiglenes exkluzív, azt nem kellene feltűntetni?!


Vagy hogy van ez?


Ha exkluzív címként veszem meg, abban a tudatban hogy ez csak psre jelenik meg, nem gusztustalan utána megjelentetni mondjuk pc-re?


"Eladok neked valamit, csak most, csak neked."


Aztán árulom másnak is..


Ezt nem érzem túl fairnek, hiszen rengetegen, rajtam kivül is az exkluzivok miatt vettünk pst.



2021. ápr. 3. 01:08
1 2 3
 1/27 Kedves Vezető ***** válasza:
50%

A Ps Vitát is kinyírták, hiába volt 16 millió eladott példány egyszerűen egyszer csak nem jött rá új játék, csak pár indie cím. Amorális e? Az.

Érdekli őket szerinted hogy a ps4 vásárlók nagyobb része átverve érzi magát? :

Nem.

2021. ápr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

Mitől érzed kevesebbnek a konzolod? Ez valami kisebbségi komplexus?

Attól neked még ugyanúgy megvan a játék, hogy megjelenik egy másik platformra is.

A cégnek megéri, mert több emberhez juttatják el (ergó megveszik) és jó a gamereknek is, akik pc-vel tolják, nem pedig konzollal.


Soha nem értettem, hogy miért függnek valakik ennyire az exkluzivitástól. Egy cégnek is az a jó, ha többen tudnak a játékával játszani, a játékost pedig egyik platform miatt sem éri hátrány.

Szóval tuti valaki pszichológiai defekt van a háttérben.

2021. ápr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
*valami
2021. ápr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

"Soha nem értettem, hogy miért függnek valakik ennyire az exkluzivitástól."


Ezek az emberek bekajálták azt a marketinget amit a gyártók toltak az agyukba az évek alatt.

Vedd meg az xyz termékemet, és "felsőbbrendű" leszel, kitűnsz a tömegből, te is tagja leszel az elit exkluzív rétegnek.

2021. ápr. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Inkább a PS exkluzivitást tartom undorító dolognak. Kevesebbet ér a konzolod az biztos, de leszarom. Az lenne a fair dolog, ha nem lennének exkluzív játékok.
2021. ápr. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

a psnek nem csak az exkluzívitás az előnye. hanem hogy kényelmes. megveszem, letöltöm és fut. nem ugat a vírusirtó indítás után, nem kell driverekkel szenvedni, vagy azzal hogy működésre bírjam a játékot. azt sem kell tudjam milyen proci van benne, mennyi ram. számomra ez igazi felüdülés volt a pc után. masik a standby mód. bármikor tudom folytatni ott, ahol a játékot félbehagytam.

az exkluzívitás max arra jó hogy a haverokat lehessen vele cukkolni. Attól te nem leszel kevesebb mert egy játék fut Pc-n is. ugyanakkor a Sony sem hülye, pontosan tudja hogy az exkluzívok miatt is veszik a gépét, tehát ezek a pc-s megjelenések inkább a marketing része. mert a HZD után biztos kell majd a következő rész, és amikor megjelenik, nem 5 év múlva. én az rdr2 miatt vettem pst mert nem akartam várni. és már egy éve játszottam vele amikor pc-re megjelent. persze a pc masterrace egyből verte magát hogy naugye hogy megjelent, azért megszenvedtek vele mire elinditották. aztán úgy fél év alatt rájöttek hogy a játék ugyanaz max a platform más.

2021. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
#5 mitől lenne undorító? akarsz zeldázni? vegyél Nintendot. most akarsz Gid of warozni? vegyél pst. Az ember a szoftver alá veszi a vasat. te is, amikor a pcdet fejleszted. egyébként elfér a konzol a pc mellett is. nem drágább mint egy jobb grafkártya
2021. ápr. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Szerintem inkább az beteges, ha valaki azon kéjeleg, hogy neki olyan játékai vannak, amivel senki más nem játszhat. Én kifejezetten örülök neki, hogy a PC-sek is megtapasztalhatják a Horizon vagy a Days Gone csodáit.
2021. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Embere válogatja, én is örülök neki ha van olyan ember aki annak örül, hogy a konzoljára vásárolt exkluzív akár letorrentezhetővé is válik.. :D


És igen, már régen is azért vettünk SEGA t vagy Nintendot, mert egyiken ez volt, a másikon az.


És NEM magad élted meg különbnek, hanem a konzolodat(!) :D


Az 5 ösnek üzenem hogy én, és a legtöbb konzolos meg a PC seket szrja le.

Pl nálunk ninvs WOW, Sarcraft, stb elfogadjuk, de persze Pc-re legyen minden.. :D jajj..


Engem vásárlóként az érdekel hogy most hogy kijött a nextgen még az exkluzívok miatt ér valamit a ps4 em.


Úgy vettem meg hozzá a játékokat, ott a dobozán, hogy:


"Only on Playstation"


Akkor azt hiszem jogosan várnám el hogy ezek a játékok ezen a konzolon maradjanak, tartva ezzel is a konzol értékét.


Én meg úgy vagyok vele, hogy aki játszani akar vele vegyen pst. :)


De mondhattam volna a Destiny 2t is, amit megjelenéskor 20 asért vettünk, most meg ingyenes. Vagy a Battlefront 2 mikrotranzakcióit., sorolhatnám.

Soha, egy generációban sem volt ennyi gusztustalanság.


És EDDIG az exkluzív jelentése is az volt hogy:


"csak arra van/lesz"

2021. ápr. 3. 10:58
 10/27 A kérdező kommentje:
*Starcraft
2021. ápr. 3. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!