Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mennyire fogjátok fel...

Ti mennyire fogjátok fel drasztikusan FB-on a "látta" illetve a "jelenleg elérhető" részt az üzeneteknél?

Figyelt kérdés

Alapjáraton sokszor van, hogy küldenek egy üzenetet aminek a tartalma érdekel viszont vagy mobilról vagyok és nincs erőm lepötyögni a választ vagy már félkómásan csak leülök pár percre munka után a gép elé és nincs erőm reagálni.

Ha megjelenik a látta a másik félnél, de nem reagálok, csak másnap, akkor meg jönnek a panaszkodások, hogy ilyen meg olyan izé vagyok meg miért nem lehet reagálni. Engem ilyen téren zavar.

Ugyanez van a jelenleg elérhetőnél. Csak felmegyek mobilra a FB csetre valami miatt, rám írnak hárman, utána meg megjegyzik, hogy amíg nem reagáltam, x-szer voltam elérhető.


Fordított esetbe az nem zavar, ha valakinek írok, kiírja a FB hogy látta és csak pár nap múlva kapok választ.

Azt tud zavarni, amikor 1-2 hete nem reagál és notóriusan posztolgat közben.


Ti hogy vagytok ezzel a két dologgal?

24/L


2014. okt. 4. 23:20
 1/1 Masked Magician ***** válasza:

Igazából ez a "látta" dolog, jó is, de inkább rossz. Rengeteg olyan helyzet van, amit jobb úgy rendezni, hogy nem regaálunk a másikra és így megbékélünk. De amióta ez a "látta" megjelent ez a lehetőség elszállt.


Önmagába ez attól függ kinek írsz. Ha egy felnőtt dolgozó ember akinek esetleg még családja is van, teljes mértékben elfogadható, hogy órák, esetleg napokkal később válaszol.

Ha egy olyan ember, mint ahogy te is mondtad, hogy állandóan posztolgat na az már nem épp "rendes húzás"

2014. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!