Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Manifesztálás, hogyan kell?

Manifesztálás, hogyan kell?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A manifesztálást pontosan hogyan is kell csinálni? TikTokon láttam pár módszert, hogy sokszor leírjuk azt a dolgot amit szeretnénk, hogy teljesüljön. Nyilván kis apródolgokat írtam le, és teljesültek. De kíváncsi vagyok hogy hogyan máshogy lehet még manifesztálni? Olyanok válaszát várom, akik próbálták és sikerült is nekik.

#manifesztálás #Kinek vált be
2021. ápr. 5. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Az remélem megvan, hogy ilyesmi nem létezik?
2021. ápr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
El kell képzelni azt a dolgot amit szeretnél.Teszem azt kell neked egy kapanyél, akkor elképzeled sokszor,milyen legyen pontosan, aztán kifaragod.Már is manifesztáltad.
2021. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen nem létezik. Se mágia, se angyalok, se asztrológia, se jóslás, se tündérek, se Télapó. Mi a való világban élünk.
2021. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!