Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4 Letöltés TeamViewer-en...

Sims4 Letöltés TeamViewer-en keresztül koreai arc, smink, haj, ruhák és felrakásában valaki? Az alap dolgok csúnyák és unalmasak, így nem szeretek vele játszani Sajnos én nagyon nem értek hozzá Ha valaki nem csak kedvességből, úgy is jó!

Figyelt kérdés

Az is írjon nyugodtan!

Youtubon sokáig kerestem videókat, de ezekről a folyamatokról sajnos nincsenek.



2021. ápr. 10. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van sok minden:

[link]


Ha nem megy a telepítés írj valamilyen elérhetőséget privátban (mondjuk Instagram vagy Skype) és én szívesen megpróbállak végigvezetni rajta.

TeamViewert nem használok és szerintem te is lehetnél annál óvatosabb minthogy idegeneknek ezt a lehetőséget felkínáld.

2021. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen, hogy segítesz!

Az a baj, hogy én nagyon nem értek ezekhez. Sorozatokat is mindig online, vagy Netflixen nézek. :D

Üzenetben írok elérhetőséget!

Sims4-et is így töltötte le az egyik fiú ismerősöm.

A másik fiú ismerősöm meg informatikus, igazságügyi szakértő. Gépeket, laptopokat, telefonokat, tableteket néz át és ő azt mondja, hogy nem veszélyes ez a program, meg felesleges egy egyszerű emberét feltörni. Nem értenek annyian hozzá, mint amennyire az emberek félnek a hackerektől.

2021. máj. 5. 07:56
 3/3 anonim válasza:

[link]

Ha még esetleg aktuális

2022. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!