Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megtudná mondani...

Valaki megtudná mondani melyik ez a játék az Y8-ról?

Figyelt kérdés

Van egy játék y8 on amivel kiskoromban játszottam és azóta sose találtam meg, hátha egyikőtők tud segíteni nekem.

Kevés sajnos amire emlékszem belőle de itt van egy két dolog:

-elég morbid volt

-fekete fehér volt ha jól emlékszem

-egy kislánnyal kell lenni benne

-úgy kezdődőtt ha jól emlékszem, hogy a kislánnyal halottuk az egyik szobából ahogyan az apukánk veszekszik a mostoha anyánkkal aki nem akarja a kislányt se a fiú testvérét a házba és meg akarja ölni őket(legalábbis így emlékszem már kb 10 éve játszottam ezzel) majd a kislány elmegy a házblól és gondolom valami megoldást kéne találnia

-a játék ugy működött, hogy ha rossz dolgot csináltam valami rossz történt pl volt egy varjú erre tisztán emlékszem, és oda mentem hozzá és úgy döntöttem rákattintok, erre kivájta a szemem. És talán itt vége lett és egy pontól kezdődött előről, szoval ha nem sikerült valami és rossz döntést hoztam vissza kerültem egy "mentés pontra"

-a játék alaból olyan volt hogy pl volt az erdő és 3 fele lehetett menni és akkor oda kellett kattintani amerre menni szerettem volna ( nen tudom, hogy hívják ezt a játék stílust de olyan mint szintén az y8 on a: "nightmares: the adventure" nevű játék)



Sajnos csak ennyire emlékszem, többszőr kerestem már mert igy vissza emlékezve végig játszanám mert érdekel mi volt a vége,de sajnsos sose találtam meg :(

És lehet nem is y8-on volt de mivel azon a pladformon játszottam akkoriban ezért eléggé úgy emlékszem, hogy itt volt.



2021. ápr. 10. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úristen, nagyon szépen köszönöm! Nagyon régóta kerestem! Nagy segítség voltál!
2021. ápr. 18. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!